کدام کاندیدا مصداق سخنان رهبر معظم انقلاب می باشد

 

هوالمحبوب


با سلام

تعدادی از روزنامه های  وطنی که می بایست بنا بر رسالت خبرنگاری  در این برهه در خصوص انتخابات سخنرانی بسیار مهم مقام معظم رهبری در جمع پرشور مردم کردستان را پوشش مناسب خبری  بدهند  و انصاف حکم می کرد جوهره سخنان مقام معظم رهبری را به تیتر خبری خود تبدیل کنند در اقدامی بسیار ناجوانمردانه با این تصور درست که بیانات مقام معظم رهبری در خصوص انتخاب بهترین فرد برای ریاست جمهوری کشور می تواند موجب تقویت  جایگاه دکتر احمدی نژاد رئیس جمهور مردمی ، ساده زیست ، دردمند،دور از فساد و  اشرافی گری   باشد ، از میان همه سخنان مقام معظم رهبری آن چیزی را که مد نظر خودشان بود را انتخاب کرده و تیتر اصلی خبری خود کردند (( در باره اشخاص هیچگونه نظری را اعلام نمی کنم))  .روزنامه های اعتماد ملی ،اعتماد ،جمهوری اسلامی ؛همشهری  و.... که هر کدام  آویزان یکی از کاندید ها در این دوره انتخابات هستند و البته بعضی هم آنقدر دشمن احمدی نژاد هستند که برایشان مهم نیست کی انتخاب شود فقط احمدی نژاد انتخاب نشود. تیترهای خود را زدند که البته ملت در انتخابات حتما سیلی خودرا بر همه این ناجوانمردیها خواهد نواخت.


شاه سلطان حسین


شاه سلطان حسین


اما سخنان رهبر معظم انقلاب اسلامی که در دوره های مختلف انتخابات ریاست جمهوری مطرح می شده است  این بار هم راهگشای همه دلسوختگان و عاشقان حفظ و کرامت اخلاقی و ارزشی این انقلاب خواهد بود سخنرانی بسیار عالی و عبرت آموز رهبر معظم انقلاب در خصوص  شخصیت شاه سلطان حسین  که فجایع بسیار زیادی را در زمان خودش درست کرده بود باعث شد شخصی که روی سخن مقام معظم رهبری را خود می دید از انتخابات کنار بکشد و البته با طراحی یک سناریوی پیچیده و خطرناک تلاش کرد با مطرح کردن میر حسین موسوی به عنوان کاندیدای اصلاح طلبان از سابقه نخست وزیری وی در دوران دفاع مقدس  برای بقای تفکر نامحرمانه اش به انقلاب  استفاده کند، و البته اینها نشان از عدم شناخت بسیاری از جریانات داخلی از سطح شناخت مردم فهیم ایران می باشد .


مردمی ،ساده زیست،دردمند،دور از فساد و اشرافیگری


در سخنرانی مهم دیگر مقام معظم رهبری که در کردستان بیان شد مطالب بسیار مهمی مطرح گردید که می تواند عدم توجه به بند بند آن سخنان عمیق که نشان از شناخت فوق العاده رهبری از جریانات کشور است خطرات بزرگی را برای کشور و انقلاب در پی داشته باشد ایشان تاکید بسیاری داشتند که رئیس جمهور می بایست دارای خصوصیات ویژه ای از جمله  مردمی،ساده زیست،دردمند،دور از فساد و اشرافیگری باشد .


رئیس جمهور مردمی،ساده زیست،دردمند،دور از فساد و اشرافیگرینفاق پنهان

چیزی که بنده این روزها با تعجب از بسیاری از دوستان مدعی پیروی از مقام معظم رهبری و اصل ولایت فقیه مشاهده می کنم نشان دهنده وجود نفاق در آنهاست که مطمئن هستم آنها هرگز دوست ندارند در وجودشان نفاقی وجود داشته باشد اما متاسفانه آنها با عدم درک دقیق سخنان و رهنمودهای رهبر معظم انقلاب در خصوص انتخاب فرد اصلح در انتخابات و دشمنی با جریان اصولگرایی و شخص رئیس جمهور ساده زیست و مردمی  یعنی کسی که موجب تقویت شعارهای انقلابی و ارزشهای دینی بعد از 16 سال مدیریت غلط اسلاف گذشته اش شده بطوری که بارها مورد تایید ویژه مقام معظم رهبری قرار گرفته است بسمت نفاق در عمل و گفتار می روند ،  خیلی دوست دارم دوستان عزیز معتقد به ارزشهای انقلاب و ولایت فقیه که بر خلاف عدالت به رئیس جمهور و طرفداران ایشان هجمه می کنند و در طرفداری از کاندیداهای دیگر سعی می کنند از روح و عمق و معنای روشن سخنان رهبر معظم انقلاب فرار کنند برای این دوستشان (حاج رضا) روشن نمایند براستی روی سخن مقام معظم رهبری آن پیر و مراد مشترک همه ما با کیست؟ و شما مدعیان پیروی از ولایت فقیه و مدعیان پیروی از امام خمینی (ره) در کدامیک از کاندیداهای مطرح اعلام شده صفاتی را که رهبر معظم فرمودند نشانی می بینید ؟

آیا مصداقها بر این کاندیداها صدق می کند؟

آیا کسی که 20 سال از جریانات سیاسی کشور و ظلمها و بی عدالتیهایی که بواسطه سوء مدیریت دولتهای گذشته بر سر ملت آمد خود را کنار کشید و با تهیه گالریهای نقاشی زندگی مرفهی برای خود درست کرده بود و کاری به فقر و بی عدالتی که بواسطه سیاست توسعه اقتصادی هاشمی رفسنجانی ایجا د شده بود نداشت و اصلا نگران از رواج بی بندوباری لجام گسیخته و نابودی ارزشهای اخلاقی بواسطه اعتقاد مدعیان فرهنگی دولت اصلاحات به اصل تساهل و تسامع ایجاد شده بود نیود  و یا اینکه به هیچ وجه  نگران روحیه ذلت پذیری مجلس ششم و نامه های ذلت بار آنها برای امریکا و خون دل خوردن خانواده ای شهدا و رزمندگان دفاع مقدس نبود  و 20 سال زندگی کرد فارغ از همه دردها و دغدغه های مردم و.... می تواند مصداق همان رئیس جمهوری باشد که رهبر معظم انقلاب برایمان ترسیم نموده است آیا این فرد در طول این 20 سال واقعا مردمی و در میان مردم و با دردهای مردم همراه بوده است ؟یا اینکه فردی که دارای زندگی فوق العاده اشرافی است و برای رسیدن به قدرت با همه دشمنان امام و انقلاب طرح دوستی می ریزد (نهضت آزادی  عناصر فاسدی همچون ابطحی و....)و از دشمنان اقتصادی کشور همچون جزایری ((تنها آن چیزی که کشف شده))  300 میلیون تومان پول می گیرد و با قلدری به هیچکس هم جوابگو نمی شود ، یا کسی که سالها خون بر دل بسیاری از خانواده های شهدا کرده بود کسی که با ناجوانمردی در انتخابات نهم رای مردم را بی ارزش دانست کسی که برای رای گرفتن از مردم با خوانندگان بدنام  رپ (ساسی مانکن) نردعشق ، بازی می کند و هزاران مورد دیگر می تواند مصداق همان رئیس جمهوری باشد که رهبری عزیز ما  مصادیقش را برای ما و دوستدارانش تعریف نموده است .یا اینکه کسی که فرزندش براحتی به اسرائیل و آمریکا می رود هر چه دلش می خواهد بر علیه انقلاب سخنرانی می کند و بعد باز می گردد و تحت نفوذ پدرش از برخورد قضایی فرار می کند تازه تحت نظر پدرش در مجموعه پدرش مدیریت هم می گیرد یا اینکه کسی که یک سر مافیای سیگار در چنبره اختیار وی است و با ایجاد بحران در خصوص امکان حمله امریکا  موجب جو ترس و تشویش در ملت می شود می تواند مصداق همان رئیس جمهوری باشد که رهبر معظم انقلاب برایمان ترسیم کرده است؟ البته به نظر حقیر گذشته از نیت ایشان، دولت اصولگرا و مردمی احمدی نژاد می بایست طرحهای ایشان را مورد بررسی کارشناسانه قرار دهد.


 


نه عزیزان من ،دوستان بنده هیچکدام از این افراد را  مصداق سخنان رهبر عزیزم که می باید مردمی،ساده زیست،دردمند،دور از فساد و اشرافیگری باشند نمی بینم و تنها در این میان گذشته از اشکالاتی که در دیکته سخت اما نوشته شده دکتر احمدی نژاد ملاحظه می شود ((که همه ان غلطها هم مورد انتقاد تند اصولگرایان نیز هست)) مصداقهای مطرح شده از طرف مقام معظم رهبری  را در وجود این مرد شجاع می بینم رئیس جمهوری در این چهار سال  بدور از فساد و بصورتی کاملا مردمی و  بدور از اشرافیگری  کشور را مدیریت کرد ، البته لازم بتذکر است شاید در بین کاندیداهای دیگر که ثبت نام کرده اند و چهره های شناخته شده ای هم نیستند این خصوصیات باشد اما در این مقطع حساس رای ما برای آقای احمدی نژاد است و مسلما  آنها می توانند سرمایه های اصلی انقلاب برای دوره های بعد باشند.

اما می دانم بسیاری از دوستان با خواندن  این تحلیل از بنده ناراحت خواهند شد و البته ناراحتی آنها  برایم مهم هست اما خدا راشاهد می گیرم  تنها چیزی که در این نوشته بدان پرداختم  واقعیتهای اصیلی بود که بدان معتقدم و همین جا از دوستانم می خواهم بدور از حب و بغضهای غیر الهی  نسبت به دکتر احمدی نژاد و خدمات او نگاهی بیاندازد  البته می دانم بسیاری از انتقادات آنها نسبت به ایشان صحیح می باشد و آنهم بخاطر شدت فعالیت دکتر و حضور عناصر کارنابلد در دولت است و از آنها ((دوستان و کسانی که دلشان برای حفظ این انقلاب و دستاوردهای انقلاب می سوزد)) می خواهم  برای این انتخاب ، عاشقانه و عاقلانه ، سخنان این پیر عشق یعنی رهبر معظم انقلاب را با جان و دل حس کنند و درک کنند و سعی کنند از مسیر ولایت خارج نشوند و مراقب خناسان و عناصری که در اعماق وجودشان نفاق نهادینه شده باشند .

/ 19 نظر / 99 بازدید
نمایش نظرات قبلی
مصطفوی

8 . دهها مورد دیگر که مجال بیان آن در اینجا نیست حال با توجه به مطالب مذکور امیدوارم با انصاف و وجدان بیدار و فارغ از تعصبات جناحی و با نگاه پایبندی به اصول و ارزشهای نظام مقدس و منویات مقام معظم رهبری این مطالب را مورد توجه قرار داده و بفرمائید آیا این حرکات و . . . مصداق سخنان مقام معظم رهبری ست .

نگار

می خواستم بگم من کارمند معمولی دریافتی ماهی 400 هزار تومان تونستم صاحبخونه بشم ولی یک مسئول رده بالای مملکتی نمی تونه صاحب خونه 400 متری بشه بعد از 30 سال پس از انقلاب و آیا یک دکتر جامعه نمی تونه برای خونش مبل 500 هزار تومانی هم تهیه کنه و باید ادای بدبخت بیچاره‌هایی رو دربیاره که نه سواد دارن نه عقل برای زندگی کردن . با این رفتارها نمیشه مردم را فریب داد. اگه راست میگن مالیاتی که قرار بود از بازاری های گردن کلفت می‌گرفتند را پیگیری می کردند که با استفاده از تورم ثروت آنها چند برابر شد.

سادات

گردهمایی بزرگ حامیان دکتر احمدی نژاد دوشنبه 18 خرداد ساعت 16 مصلی تهران ضمنا این مراسم بطور زنده از www.khedmattv.com پخش خواهد شد.

روابط عمومی

به نام خدایی که آرام دهنده دلهاست با سلام وعرض احترام خدمت شما دوست عزیز درادامه سلسله جلسات نقد وبلاگها، که هرهفته به طور منظم برگزارمی شود. در این هفته به بررسی ونقد وبلاگ پارتیزان http://partisan2.wordpress.com 2 لذا بدينوسيله ازجنابعالي جهت شرکت در اين جلسه دعوت بعمل مي آيد. پيشاپيش ازحضور گرم و صميمي شما تشكر و قدرداني مي شود. وعده دیدار ما: 24خردادماه 88 از ساعت 17 الی 19 نشانی: خيابان سيد جمال الدين اسد آبادي ( يوسف آباد ) - خيابان 21 - بوستان شفق - فرهنگسراي دانشجو - سراي کتاب به مدیریت جناب آقای درخشنده [گل]

سادات

دوست خوبم سلام.اين روزها حسابي خسته شديد.اما در جشن پيروزي دکتر که به حق جشن پيروزي دوباره ي 22 بهمنه خستگيتون در ميره.راستي اين عکساهم واسه رفعش بد نيستhttp://www.dolateyar.ir/view-396.html مراسم فردا هم مشت محکمي به دهان اونايي که ميگن دکتر تنهاست.9صبح.از انقلاب تا مسجد دانشگاه شريف...ياعلي پخش زنده از www.khedmattv.com افشاگری در www.kalemehnews.com

سعید منصوری

سلام دوست من نه تنها هیچ کس ناراحت نمیشه بلکه همه میخواهیم ازت تشکر کنیم که حقیقت را گسترش می دی موفق باشی جوان با اجازت من هم 2 تا از مطلب هاتون رو در وبلاگم آپ کردم [گل][قلب][ماچ][چشمک]

بلبل

اتفاقی مطالب عجیبت را خواندم. کم چرت بگو اخوی. گرچه تو گناهی نداری که فکرت را اینگونه پر کرده اند.

32

کیرم به کس مامان خواهر همتون [قلب]

شیما

خاک تو سر ظاهربین همتون شما گاوای عقده ای لیاقت این اخوندای حرومزاده رو دارید

بیلبیلک

لعنت بر اون خری که این مطالب رو نوشته. شیمبل همتون وا بره