سایتهای اصولگرا دشمن تراشی نکنند

هوالمحبوب

با سلام

چند روز پیش سایت صراط نیوز در اقدامی  قابل تامل در مقاله ای  در خصوص مدیرعامل محترم منطقه آزاد قشم اتهاماتی را با اسم و عنوان به وی نسبت داد که موجب ناراحتی دوستان مشترکی که سید رضا موسوی مدیرعامل منطقه آزاد قشم را می شناسند شد و همین مطلب موجب شد دوست بسیار عزیزم آرش کماندار در مطلبی  به این موضوع بپردازد که متقابلا بنده نیز مطلبی در این خصوص نوشتم و ضمن تماس با سید رضا موسوی ایشان هم اعلام کردند مطالب ارائه شده توسط سایت صراط نیوز از پایه کذب محض بوده و این قراردادها بیش از دوسال و اندی پیش قبل از مسئولیت بنده بسته شده  و بنده این افراد را به هیچ وجه نمی شناسم و بنابر اعتقاد شخصی و انقلابی خودم وهابیت را زاییده استعمار پیر انگلیس دانسته و آنها راجنایتکارانی خطرناک برای جامعه بشریت می دانم و به عنوان کارگزار نظام جمهوری اسلامی هرگز اجازه هیچ معامله ای با وهابیت را به خود نمی دهم و در ضمن هر قراردادی در این سطح با تعامل با نهادهای نظارتی و امنیتی منطقه بسته می شود و ایشان گفتند من خود را سرباز ولایت در عرصه اقتصادی و اجتماعی منطقه می دانم و هرگز خود را در مسیر جریان انحرافی که عنوان می شود نمی دانم و علت حضور بنده در دولت خدمتگذار احمدی نژاد تایید رهبری و مشروعیت این دولت توسط رهبری عالی نظام می باشد.

خوب وقتی با این صراحت فردی خود را مطیع انقلاب و رهبری می داند و هیچ اتهامی از طرف مراجع قانونی و امنیتی به وی زده نشده است و بر اساس نص صریع قانون و فرمایشات مقام عظمای ولایت هیچ شخص و رسانه ای اجازه ندارد بدون اجازه قاضی اسمی را به عنوان متهم در رسانه مطرح کند و شرعا این کار را حرام اعلام کردند که همه دوستان ولایی ما می دانند نباید به وی اتهام زد .

مطلب صراط نیوز و همه سایتهای خبری که این خبر را تیتر زده و کار کردند شرعا و قانونا مرتکب خلاف شده و مستحق مجازات،  ودر ضمن آنها ظلمی را در حق یک کارگزار نظام که خود را سرباز ولایت می داند به جرم منصوب شدن از طرف لیدر جریان انحرافی مرتکب شدند که این دلیل در پیشگاه قاضی و محکمه عدالت هرگز قابل قبول نیست و حق الناسی بر گردن همه این سایتها و خصوصا صراط نیوز افتاده است که کوچکترین کاری که برای جبران آن می توانستند بکنند زدن متن تکذیبیه منطقه آزاد قشم بود که متاسفانه هیچ کدام از این سایتهای مدعی اصولگرایی و عدالتخواهی این کار را نکردند که مسلما موجب عقوبت الهی خواهد شد .

بنده به عنوان یک شهروند ایرانی و رزمنده ای که خود را وامدار این انقلاب می داند و در همه این سالها مدعی اصولگرایی و عدالتخواهی بوده به همراه برادر عزیزم آرش کماندار که احترامش برای همه شیفتگان انقلاب واجب است با شناختی که از آقای سید رضا موسوی  مدیر عمل منطقه آزاد قشم تا بحال داشته ایم در مقام دفاع از مظلوم برخواسته و به این کار صراط نیوز اعتراض کردیم و بر اساس همان شعار بالای سایت صراط نیوز ما عقد اخوت با کسی نبسته ایم و در صورتی که هرکس با جریان انحرافی و فتنه گران و دشمنان نظام همراه باشد برای حفظ انقلابمان به مقابله با آنها برخواهیم خواست اما با رعایت عدالت و انصاف  .

اما دوستان مشترکمان طی تماسی فرمودند آقای علوی جوانی مسلمان و انقلابی می باشد و از قول آقای علوی گفنتند این مطلب از طرف جای دیگر برای ما ارسال شده است ! بنده عرض کردم آنجایی که اسمش فعلا محفوظ است از دوستان سابق بنده هستند و حتی اگر بالاترین مقام یک قوه هم این درخواست را کرده بود وقتی با قانون و شرع منافات پیدا می کرد نباید این خبر کار می شد حال که کار شده است دوست عزیز ما جناب اقای علوی می بایست جبران کنند و ضمن عذرخواهی از ایشان تکذیبیه ایشان را کار کنند .

متاسفانه این روزها خیلی از سایتها و حتی شاید خود بنده از جاده انصاف خارج شدیم و جلوتر از رهبری معظم انقلاب حرکت کردیم و به هرکس اتهام زدیم چیزی که در اوایل انقلاب هم مدتی با عنوان انگ زدن باب شده بود و هرکس را که می خواستند از دایره خدمت و نظام دور کنند با انگهای مختلف ترور می کردند  آن روزها هم امام عزیزمان هشدار می دادند و امروز هم از طرف رهبر فرزانه انقلاب به ما هشدارهای لازم داده می شود که آبروی کسی را نبریم.

البته جرم آشکار و مشهود فرق می کند یعنی وقتی کسی علنا با انقلاب با آموزه های دینی و ارزشی مردم با قانون اساسی و رهبری نظام مخالفت می کند و یا با عملی آشکار بر علیه انقلاب فعالیتی انجام می دهد ما مکلف مبارزه با وی هستیم مانند جریان فتنه 88 و جریان انحرافی اما نباید از جاده انصاف خارج شویم نباید پرده دری کنیم نباید موضوعات خصوصی فرد را در جامعه مطرح کنیم یعنی مجازاتی بیش از آنی که قانون مشخص کرده برایش رقم بزنیم چرا که این فرد اگر جرمی مرتکب شده وقتی مجازات شد همانند همه انسانهای دیگر حق حیات و زندگی دارد .این همان رهنمودهای رهبری نظام است که می تواندبه همه ما بصیرت داده و از تندرویها جلوگیری کند ما باید سعی کنیم قدم به قدم با رهبر عزیزمان همراه شویم و همه وجودمان گوش شده برای شنیدن و همه وجودمان انرزی شده برای پیمودن راهی که ایشان ما را بدان می خواند.

در پایان خود بنده از اینکه در برهه هایی از زمان دچار تند رویهایی شدم از درگاه خدا طلب بخشش می کنم و آماده جبران همه اشتباهاتم هستم و از دوستان عزیز و انقلابیم عاجزانه می خواهم در مبارزه مقدسی که در پیش داریم تقوی پیشه کرده و در همه امور انصاف  داشته باشند و تا دیر نشده جبران کنند وهمراه با هم  ایران عزیزمان را با اخلاق اسلامی و پیروی عاشقانه از امام عزیزمان خامنه ای فرزانه یاری دهیم.

از آقای علوی عزیز در صراط نیوز نیز می خواهم خدا را در این مورد در نظر داشته باشند و بدانند ما خود پیشقراوان مبارزه با فتنه وانحراف در انقلاب هستیم اما دفاع از مظلوم مانند شخصی مثل سید رضا موسوی وظیفه همه ماست باید تلاش کنیم دشمن یاران ما را به سمت خود نبرد. دیگر خود دانید .

خدایا تو شاهد باش من ادای تکلیف کردم

مطالب مرتبط:

خبر اول از سایت صراط نیوز (واگذاری پروژه های میلیاردی قشم به مروجین وهابیت !)

آرش کماندار(صراط آن صراط حق نیست!)

حاج رضا (صراط نیوز در مسیر حق نیست)

جوابیه ای که صراط نیوز بر اساس قانون موظف به چاپ آن بود اما نکرد(جوابیه منطقه آزاد قشم)

/ 1 نظر / 18 بازدید
غزاله

سلااااااااااااااااااااااااااااااام!!! چطوری؟؟؟ واقعا وبلاگت قشنگه....... من یه میدون مبارزه دارم خیلی دوست دارم که توی این عملیات والفجر8 تو هم همسنگر من باشی اگه پشتمو خالی کنی امکان داره مجبور به عقب نشینی بشم اونوقته که فاو درون من محاصره می شه پس جوری کمکم کن که با کمترین شهید بتونم فاو را نگه دارم تا این والفجر8 تندیس زندگیه من و تو هم بشه (اگه میشه جواب نظرم هم بیا و توی وبلاگ خودم بده.چون به علت پرتی حواس 90%یادم میره که بیام و جوابتو بخونم.) میبینمت...