اعتراض گسترذه مردم نسبت به افزایش قیمت نان

بنظر میاد دولت دوازدهم  که نماد اشرافیت و طواغیت است همه تلاشش با گرانی ها با اختلاسها و مدیران نجومی بگیر این است که مردم را از نظام جمهوری اسلامی مایوس کند.
متاسفانه نماینده های مجلس که خود نیز با حمایت های مالی دولت به صندلی های مجلس رسیده اند در این مورد سکوت کرده اند و رسانه های وابسته به دولت که این  سالهای اخیر در پولهای دولتی غوطه می خورند و وضعیت اقتصادی خوبی دارند و قلمشان را فروخته اند  این روزها خفه شده اند
امروز در بخش خبری ساعت نه سیمای جمهوری اسلامی در یک مصاحبه سفارشی و برنامه ریزی شده حیدری مجری سیما در توجیهی بسیار مسخره که همواره در همه این سالها چه در دولتهای قبلی و چه در این دولت افزایش کیفیت نان را مطرح می کنند ادعا کرد مردم حاضرند حتی نان را گرانتر بخرند اما کیفیت نان بهتر شود آیا در همه این سالها بعد از افزایش قیمت نان کیفیت نان بهتر شده است ؟ گه بعد از این افزایش قیمت کیفیت نان بهتر شود آخه چقدر مکاری و توجیه !!
اگر جناب حیدری حاضر است نان را گرانتر بخرد بهتر است از زبان خود بگوید نه از زبان اکثریت مردم و اگر ایشان با حقوقهای خوبی که از سیما می گیرد مشکلی با افزایش قیمت نان که قاعدتا موجب افزایش دیگر اقلام می شود ندارد اما اکثریت مطلق مردم به هیچ وجه راضی به این افزایش نان نیستند.
افزایش قیمت نان
/ 0 نظر / 82 بازدید