افتخاری ديگر

هوالمحبوب

           فقط می توانم بگويم غرق در غرور و شاديم از حضور گرم و پر شور مردمم در پای صندوقهای رای ، اين ملت آنقدر نجيب و بزرگوار است که تنها می توانم بگويم افتخار می کنم يک ايرانی هستم  اما نتيجه رای هر چه باشد شيرينی حضور مردم را کم رنگ نمی کند همه آمدند با همه سلايق و ايده ها اما مردم فارغ از هر چيز برای عزت و اقتدار ايران عزيزمان پيام روشنی به استکبار جهانی دادند ما ايرانی هستيم نسلی پر غرور نسلی مبارز  نسلی که هرگز در مقابل هيچ ستمکاری قد خم نکرديم در طول تاريخ ايران از اسکندر خونريز تا چنگيز خان مغول و تا صدام خونخوار هر چه کردند نتوانستند غرور ملت ما را در هم بشکنند .

امروز هم وجودم به عنوان يک ايرانی مسلمان انباشته از عشق و نشاط و غرور است تنها می گويم درود بر مردممان درود بر غرورشان درود بر انتخابشان

و اينهم پيام رهبر آگاه و انقلابی ما که با پيامش عشق و طراوت می افشاند .

بسم‌الله‌الرحمن الرحيم
سلام بر ملت بزرگ ايران
درود بر شما امت زمان‌شناس و شجاع
حماسه‌ي پرشوري كه به هنرنمائي شما در 27 خرداد آفريده شد، يكبار ديگر چهره‌ي استوار و پرافتخار ملتي را نشان داد كه با عزمي راسخ به افق بلند هدف‌هاي خود چشم دوخته و با دستي توانا به ساختن كشور خود همت گماشته است. حضور پرطراوت و شورانگيز شما در پاي صندوق‌هاي راي بار ديگر به اثبات رسانيد كه مردم‌سالاري‌ اسلامي درنهاد اين ملت ريشه دوانيده و اين شجره‌ي طيبه‌ي الهي، همه‌ي بادهاي مخالف را با ثبات و استقرار خود تحقير كرده است. شما با مشاركت انبوه و حداكثري، ملتي سرزنده و هشيار و زمان شناس را در برابر جهانيان به نمايش گذاشتيد و به بزرگترين نياز كشور خود پاسخي شجاعانه داديد. شما با حضور متين و همگاني و باشكوه خود، يكبار ديگر توطئه‌هاي دشمنان خود را باطل كرديد و گوهر نفوذ ناپذير و پرصلابت ايراني مسلمان را در برابر كج‌انديشان بددل و بدخواه به جلوه درآورديد.
دشمن نابخرد شما با اين گمان غلط كه ملت ايران را مرعوب و اغفال كند، در اعلاميه‌اي سراپا دروغ و دغل، به ملت ايران و نظام جمهوري اسلامي دشنام داد. رييس‌جمهور روسياه آمريكا كه خود با پول كمپاني‌هاي غارتگر صهيونيستي و براي تامين منافع نامشروع آنان بر سر كار آمده، در پيش‌داوري احمقانه‌ي خود در روز 26 خرداد، انتخابات شما را نادرست و مخدوش دانست. اين جنايتكار ابوغريب و گوانتانامو، به نظام جمهوري اسلامي تهمت زد و با سرپوش گذاشتن بر جنايات چكمه‌پوشان آمريكايي در عراق و افغانستان، حمايت دولت آمريكا از رژيم‌هاي كودتايي و ضدمردمي در زمان گذشته و حال را ناديده گرفت و به تصور اين‌كه ملت ايران رژيم كودتايي و سلطنتي محمدرضا را كه بيست و پنج سال با پشتيباني آمريكا به ايران و ايراني ستم كرد، به فراموشي سپرده است، ادعا كرد كه دولت او طرفدار دموكراسي و دوستدار ملت ايران است.
شما ملت عزيز، شما جوانان پرشور و متعهد، شما مرد و زن با ايمان، با حضور حماسي و آگاهانه‌ي خود، دشنام بوش را به خودش برگردانديد و عزم راسخ خود را بر استقلال كشور و دفاع از اسلام و مردم‌سالاري اسلامي اعلام كرديد.
راي شما كه در محيطي آزاد و با حضور سلائق گوناگون و به نامزدهايي با چهره‌ها و گرايش‌هاي متنوع، در صندوق راي ريخته شد، پيش از هر چيز، راي به جمهوري اسلامي، راي به استقلال ملي، راي به قانون اساسي، راي به پيشرفت و عدالت و آرمان‌هاي اسلامي است كه در آن، دين و دنياي مردم، و رفاه و معنويت عمومي، و عزت و افتخار ملي تامين خواهد شد.
هر كدام از نامزدهاي محترم كه سرانجام از بيشترين راي مردم برخوردار باشد، متعهد به اين آرمان‌ها است و عدالت اجتماعي و رفع فساد و تبعيض و مقابله با توطئه‌هاي سياسي و فرهنگي و اقتصادي نخستين وظيفه‌ي اوست.
اينجانب با تضرع و خشوع، سر بر سجده‌ي شكر مي‌گذارم و خداي حكيم عليم را به هدايت و توفيقي كه به ملت با ايمان ما عنايت كرد سپاس مي‌گويم، و از يكايك آحاد شما مردم عزيز كه حق خود را اعمال و تكيف خود را ادا كرديد صميمانه تشكر مي‌كنم و توصيه‌هائي را به عرض ملت عزيز مي‌رسانم؛
1) بزرگترين برنده‌ي اين انتخابات، ملت ايران است كه به رغم سمپاشي‌هاي دشمن خارجي و ايادي داخلي‌اش ، شكوه و عظمت آفريد و بدبينان را غافلگير كرد. طرفداران نامزدهائي كه توفيق خدمت در مسووليت رييس‌جمهوري نيافته‌اند، نبايد احساس خسارت كنند هركس بر طبق عقيده‌ي خود تلاش كرده است، سرافراز است و آنگاه كه اين تلاش با نيت خير و قصد الهي باشد برخوردار از پاداش و قبول خداوند است انشاءالله.
2) ايران اسلامي، اكنون بار ديگر الگوي مردمسالاري صادقانه‌ي خود را كه مبتني بر راي و حضورمردم و نه مانند شيوه‌ي آمريكائي با لشكركشي و تحميل، است، در برابر ملت‌هاي جهان و خاورميانه به نمايش گذارده است. اين حادثه‌ي شيرين به كام دشمنان تلخ است. انتظار مي‌رود همه با هوشياري و آگاهي خود نگذارند فتنه‌گري‌هاي احتمالي دشمن، شيريني انتخابات را از كام ملت ايران بزدايد.
3) رييس جمهور منتخب هر كه باشد، رييس‌جمهور همه‌ي ملت ايران است و همه به همكاري با او در پيشرفت كشور موظف‌اند. اينجانب نيز مانند هميشه از هر اقدام و حركت ايشان در اداره‌ي قانوني كشور و حركت در جهت اهداف نظام اسلامي حمايت خواهم كرد. انشاء الله.
4) به رييس‌جمهوري منتخب هر كه باشد، توصيه مي‌كنم كه از اولين ساعات اعلام نتيجه‌ي انتخابات، خود را براي تلاش هر چه بيشتر و اهتمام افزونتر به خدمتگزاري خستگي‌ناپذير براي اين ملت وفادار و مخصوصا جوانان و بالاخص طبقات محروم كه پرشمارترين حاميان نظام اسلامي‌اند، آماده سازد و خدمت خود به ملت و كشور عزيز را در عمل نشان دهد.
5) اكنون كه در نخستين ماه‌هاي سال همبستگي ملي و مشاركت عمومي، ملت ايران فصلي درخشان را رقم زدند، از همه و به ويژه از عناصر سياسي و دارندگان جايگاه‌هاي هدايت افكار عمومي و رسانه‌ها و ديگران مي‌خواهم كه هم‌چنان روحيه‌ي همبستگي و مشاركت را تقويت كنند و از هر كار و گفتار تفرقه‌انگيز و دلسرد كننده بپرهيزند.
6) لازم مي‌دانم از مراجع عظام و علماي اعلام و فرزانگان دانشگاهي و شخصيت‌هاي فرهنگي و سياسي و اجتماعي و فعالان عرصه‌ي انتخابات و به‌خصوص از صدا و سيما كه برنامه‌هاي شوق‌آفرين و هنرمندانه‌اش، نقشي ماندگار آفريد، و نيز از شوراي نگهبان و وزارت كشور كه با صدق و امانت و كوشش فراوان خود، ميدان را براي اين مسابقه‌ي بزرگ آماده ساختند و از ديگر كساني كه به گونه‌اي در اين تلاش عمومي نقش آفريدند و نيز از خود نامزدهاي محترم رياست جمهوري كه در اين ميدان پرمسووليت قدم نهادند تصميمانه تشكر كنم.
بار ديگر متضرعانه خداوند متعال را سپاس گفته و هدايت و رحمتش را براي اين ملت عزيز و اين بنده‌ي ناتوان مسئلت مي‌كنم و با سلام به حضرت ولي‌الله الاعظم روحي فداه به دعا و توجه و حمايت آن صاحب اصلي كشور و ملت دل مي‌بندم. و اينك كه انتخابات به مرحله‌ي دوم كشيده شده است، همگان را به حضوري قاطع و پرصلابت دعوت مي‌كنم.
والسلام عليكم و رحمت‌الله
سيد علي خامنه‌اي
28/خرداد/1384»

/ 1 نظر / 4 بازدید
mamanyehasty

سلام حاجی اميد آنرا داريم که کسی انتخاب شود که در راه اهداف انقلاب اسلامی همچنان با عشق حرکت کند کسی باشد که بفهمد درد جامعه چيست بفهمد که ملت ايران مملکت ايران بيد نيست که با هر بادی بلرزد . بيائيد بجای تعصبات کور سطح فرهنگ فکری جامعه مان را بالا ببريم . بيائيد بجای فرياد زدن از ظاهر آدمها مغزهايشان را پرورش بدهيم . انشاءالله . در پناه حق باشيد .