حزب الله لبنان مظهر غيرت همه انقلابيون جهان

بسم الله القاصم الجبارین

اسرائیل مرگت باد

سران کشورهای عربی  ای بی غیرتها مرگتان باد

امریکای جنایتکار انگلیس کثیف کشورهای نامرد جهان مرگتان باد

بخاطر همه نامردیهایتان بخاطر همه ظلمهایتان  بخاطر همه بی غیرتیهایتان

به کدامین گناه

Image hosting by TinyPic

امروز حزب الله لبنان نماینده همه انقلابیون جهان است که در نبردی نابرابر از لحاظ تسلیحاتی در مقابل رژیمی جنایتکار و تا بن دندان مسلح با همه وجود ایستادگی می کند .

امروز کشورهای ستمکار جهان و نوکرانشان همه چشم امیدشان برای نابودی روح انقلابی گری در این نقطه از جهان به نابودی حزب الله غیرتمند بسته شده است .

امروز همراه نشدن با حزب الله در نبرد با وحشی ترین رژیم جنایتکار جهان افسوسی ابدی را برای همه عدالتخواهان و انقلابیون در بر خواهد داشت .

امروز باید رفت تا فردا برای نرفتنمان غصه نخوریم امروز باید ایستاد تا فردا سرهایمان را با افتخار بلند کنیم .

امروز باید فریادی از جان کشید تا فردا شرمنده نگاه کودکانمان نشویم .

امروز باید جنگید باید جنگید باید اسرائیل را از این همه جنایت بر حذر داریم باید تقاص خون بناحق ریخته انسانها را از همه جنایتکاران بگیریم .

حزب الله لبنان شما مصداق واقعی حزب الله در جهان هستید شهادت لیاقت شماست

خدایا شاهد باش همه وجودم بند بند تنم همه سلولهای این کالبد خاکیم و روحم  برای پر زدن و رفتن به دیار فرزندان روح الله یعنی حزب الله لبنان فریاد می زند .

خدایا شاهد باش یا امام زمان شاهد باش دلهای ما و وجود ما با حزب الله لبنان و رهبر دلاورشان سید حسن نصرالله است .

امروز فریاد می زنم من یک استشهادی هستم  امروز با همه وجودم دست بیعت با سید حسن نصرالله بخاطر همه غیرتش بخاطر همه مردانگیش بخاطر همه ایستادگیش بر سر آرمانهای امام می دهم .

اين چهره هاي جنايتكار را بخاطر بسپاريد اينها در به خاك و خون كشيدن زنان و مردان و كودكان مسلمان در هر نقطه اي از اين زمين شريكند .

احمق ترين و جنايتكارترين رئيس جمهور امريكا و نماينده شيطان بزرگ و نماينده صهيونيسم جهاني در راس كاخ سفيد

1_116701_1_6.jpg

كاندوليزارايس جنايتكار وزير خارجه شيطان بزرگ و نوكر صهيونيسم جهاني

008751.jpg

يكي از كثيفترين چهره هاي سازمان ملل متحد ،جان  بولتون نماينده دائم  شيطان بزرگ در سازمان ملل متحد و نوكر صهيونيسم جهاني

13831223_jomhori_islami_19_jahan_5_1.jpg

دو جنايتكار ديگر، نوكران صهيونيسم جهاني در راس دو كشور اروپايي آلمان و فرانسه و شريك جنايت امريكا و صهيونيسم در لبنان و فلسطين و عراق و افغانستان و .....

156120.jpg

ريشه همه جنايتها زير سر كشوريست كه اين آدم جنايتكار امروز نخست وزير آن است توني بلر

158311_1.jpg

كثيفترين و جنايتكارترين آدمها گرد هم جمع شده اند گروهي از رهبران صهيونيستها

007878.jpg

و بزودي همه جنايتكاران جهان به مجازات جنايتهاي خود خواهند رسيد و اين وعده الهيست

/ 15 نظر / 7 بازدید
نمایش نظرات قبلی
کميل

تازه من اصلاْ نمی فهمم مسئولین ما براساس چه منطقی بین سوریه و لبنان فرق گذاشتند که خیر سرشون تهدید کردند اگر اسرائیل به سوريه حمله کنه ما اين حمله رو به عنوان تهاجم به جهان اسلام تلقی ميکنيم و آرام نمی نشينيم!!!!!! ببخشيد زياد شد اينها درددلی بود که هيچ جا نمی تونستم مطرحش کنم چون کسی دیگه به فکر اين چيزها نيست

سید فرهاد

السلام عليک يا محمد بن علي، ايها الامام الباقر يابن رسول الله چشمه جاری شکافنده علم ها در بیابان خشکیده دانش جوشیدن گرفت و جان جویندگان علم و معرفت را از زلال پر برکت خود سیراب ساخت. شیعه نشان افتخار دیگری بر گردن آویخت و بر این پیشوای معصوم خود بالید. ای افتخار شیعه که در ضیافت خانه حوزه ها و دانشگاه ها سفره پر نعمت دانش تو گسترده است، میلاد مسعودت را گرامی می داریم. مرگ بر آمریکای ملعون. مرگ براسرائیل غاصب خون آشام. دست حق یارو یاور امت حزب الله.

نرگس

سلام.ممنون از لطفتون.عيدتون مبارک.وارد ماه رجب شديم.يکی از بهترين ماه های سال.تو اين ماه بد نيست برای نابودی اسرائيل و امريکا و همه‌ی کسانی که با عقايد انها موافقند دعا کنيم.موفق باشيد.التماس دعا.

مصطفي

بسم رب الشهداءوالصديقين باسلام و عرض احترام و تسليت به مناسبت شهادت امام هادي سلام الله عليه به حضور شما. امروز خط قرمز شعيان واقعي و مملكت امام زمان ارواحنافداه درجنوب لبنان ترسيم شده است. امتحان بزرگ الهي براي ما رسيده است وبه نظر مي رسد كه وقت عملي كردن شعارهاي آرماني شيعه آمده باشد.پس "توكلت علي الله فهو حسبه" و " و ان حزب الله هم الغالبون" موید و برقرار باشید

سيد فرهاد

با سلام وخدا قوت خدمت شما. مر گ بر اسرائیل غاصب ملعون کافر. دست حق یارو یاور حزب الله.

ی

ی

سيد فرهاد

بسم الله الرحمن الرحيم اللهم صل عللي محمد وآل محمد وعجل فرجهم باسلام وادب امروز بار دگر دست پليد و شوم صهيونيستها صد هانفر كودك وزن را در شهرك قانا به خاك وخون كشيد طبق پخش سراسري شبكه الجزيره كودكان وزنان بي گناه از زير آواره ها بيرون كشيده ميشدند مرگ بر تو باد اي اسراييل كفتار كه اينگونه مردم بي دفاع و مظلومي را به شهادت ميرساني بار الهي خودت كمك كن تا حكم جهاد فراهم شود تا به اين اسراييل غاصب ملعون كافر و حاميانش ثابت كنيم كه مسلمانان واقعي چه تنفري از اين شياطين دارند به اميد آن روز تا رهبر معظم حكم جهاد را صادر فرمايد تا با غرش الله اكبر سينه اين يزيديان زمان را شكافته وانها را به كورستان تاريخ براي هميشه بسپاريم با عرض تسليت به همه عاشقان حزب الله اين فاجعه امروز را كه با عث به شهادت رسيدن صدها كودك وزن بي دفاع بدست صهيونيستها در شهرك قانا صورت گرفته تسليت وتعذيت عرض مينمايم. مرگ بر اسراييل ملعون غاصب مرگ بر آمريكا و انگليس جنايت كار مرگ بر دشمنان حزب الله زندا و پاينده باد امت حزب الله

جوانان حزب الله شهركرد

آنهائی که می گویند اگر زمان امام حسین بودیم چه ها می کردیم حالا فرزند حسین هل من ناصر را فریاد میزند اگر برای جنگدن نیاز به افراد ندارد برای رساندن صدای مظلومیتش به جهان نیاز به ما دارد برخیزید و با هروسیله کمک کنید که فردا دیر است . سيد حسن تو نماد غيرت شيعه هستي ولي تو باور كن كه اگر مسئولين ما راه جهاد و شهادت را باز بگذارند و اگر اقدامي بموقع و عزتمندانه از طرف امت اسلامي در حمايت از مقاومت اسلامي صورت نگيرد ننگ ابدي را به دنبال خواهد داشت. وبلاگ بسيار پرمحتوا و زيبائي داريد ما هم شما را به بازديد از وبلاگمان دعوت مي‌كين

حسن روزی

تا حالا سخنرانی مذهبی زیاد دیده ام یا شنیده ام امادیشب که سخنرانی لبیک یا حسین سید حسن را تلوزیون گذاشته بود، به قول معروف کفم برید! لبیک یا حسین! لبیک یا نصرالله!

رصد

اميدوارم از سايت صهيونيسم پژوهی رصد دیدن فرمایید. يک سايت پژوهشی درباره يهود اسرائيل صهيونيسم. حاوی مقالات کتب نقشه اشخاص و ... با تشکر