انتخاب کانديدای عدالت خواه و مردمی

هوالمحبوب<?xml:namespace prefix = o ns = "urn:schemas-microsoft-com:office:office" />

با سلام و عرض ادب خدمت همه دوستانم

           امروز همه ما مسئول حضور پر شور در انتخاباتي هستيم كه آينده مديريت اجرايي كشورمان در آن تعيين مي شود اين روزها با تمام تلاشم سعي مي كنم برنامه هاي انتخاباتي كانديداها را ببينم و بشنوم تا بتوانم از ميان آنها اصلح ترين را و كسي كه مي تواند بر اساس اعتقاداتم  نماينده آن چيزي باشد كه دوست دارم انتخاب كنم  برنامه هاي مستقيمي كه خود كانديداها حضور  دارند و برنامه هاي خود را اعلام مي كنند و يا برنامه هايي كه نمايندگانشان حضور داشته و از برنامه هاي آنها دفاع مي كنند همه را با دقت نگاه مي كنم  و بيشتر از همه از سخنان مستقيم خود آنها استفاده كرده ام  كانديداهايي را ديده ام كه بدون توجه به مشكلات اساسي مردم تنها با شعار و مطرح كردن مشكلات فرعي در مقابل مشكلات اساسي مردم از ارائه برنامه مورد درخواست مردم خود داري كرده است اين روزها مشكلات اساسي در قشر هاي مختلف مردم ديده مي شود  كه تعدادي از آنها رادر مطلب قبلي خود آورده ام  وجود مدارس غير انتفاعي و تبعيض شديد طبقاتي  ايجاد شده از لحاظ تحصيلي كه قشر محروم جامعه را كاملا از طبقه متوسط و مرفه جامعه جدا ساخته كه متاسفانه هيچكدام از كانديداها به آن اشاره نكردند و شايد سوال كنندگان در برنامه در اين خصوص نپرداختند. اما خود كانديداها نيز از  همه جناحها اشاره اي به اين معضل نكردند انگاري اين تبعيض اصل،  پذيرفته شده اي در نزد آنان است.

 مشكل بازنشستگان كه تنها يكي از كانديداها تا حدودي به آن پرداخت ولي بازهم برنامه خاص و مدوني در اين خصوص ارائه نداد انگاري خود آنها هرگز به سن بازنشستگي و مشكلات گريبانگير آن نخواهند رسيد.

 و در مورد  بقيه درخواستها  تا حدودي پرداخته شد مشكلات زير بنايي آموزش و پرورش و مشكلات اقتصادي معلمين و دبيران كه خوشبختانه تا حدودي قولهاي مثبتي اكثر كانديدها دادند.

 بحث صنايع مونتاژ تنها دو نفر از كانديداها با شناخت اين معضل برنامه خوبي را ارائه دادند اما چيزي كه يكي از كانديداها را براي من تا بحال مورد  توجه قرار داده نگاه عدالت خواهانه و ظلم ستيزي او مي باشد همه اين كانديداها مسئوليتهاي اجرايي داشتند و بقول نماينده آقاي هاشمي رفسنجاني در ميزگرد سه شنبه شب همه در موفقيتها و شكستها و نقصها سهيم هستند اما من فردي را شناختم كه قدم در هر مسئوليتي كه گذاشته با همان نگاه عدالت خواهانه اش كمر به خدمت مردم بسته و هرگز از جايگاه طبقاطي برخواسته از آن يعني همان محرومان دور نشده و هنوز با همه مسئوليتهايش تن به كاخ نشيني و رفاه طلبي نداده است من شخصي را در بين آنها ديدم كه با حضور در مجموعه اي كه روزي رفتن در آنجا و گرفتن خدمتي از آن مجموعه بدون رشوه و .... امكان نداشت و مردم سالها بود طعم عدالتي را در آن نچشيده بودند در مدت كمي به مجموعه اي تبديل كرد كه اين روزها ملجاء و پناه محرومين شده است و هر كس كه به آنجا قدم مي گذارد مي داند كه اميد به اجراي عدالت خواسته بزرگي نيست . به نحوه تبليغات اين كانديدا در مقابل  ديگر كانديداهاي محترم كه نگاه مي كنم روح عدالت خواهي و حقيقت طلبي نمايان است با كمترين پوستر هاي رنگين با كمترين مقرها و ستادهاي انتخاباتي و.... انگار او هر آنچه در اين چند انتخاب گذشته باب شده را به چالش كشيده است سخنانش را كه در بين بقيه كانديداها نگاه مي كنم  صميميت و صداقتي بي نظير از آنها نمايان است صداقتي همچون شهيد رجايي و شهداي انقلاب و دفاع مقدس انگار او بازمانده از نسليست كه نمي خواهند  دست از آرمانخواهي خود بردارند چيزي كه او را متمايز از ديگران مي سازد دست پر مهري است  كه ديگر ملجاء وپناه بي نوايان در حوزه مسئوليتش گشته.  او كاري نشدني را در جايي كه هيچكس فكرش را نمي كرد كه بشود كرد او فرهنگ عدالت خواهي را با نگاهي فرهنگي به جايي برد كه ميلياردها تومان نمي توانست  آن مجموعه را اينچنين متغير كند  اين براي من خيلي اهميت دارد البته از زحمات ديگران در حوزه هاي مسئوليتهایشان  و از برنامه هاي آنها نمي شود بسادگي گذشت من فكر مي كنم مجموعه برنامه ها و تلفيق آنها از چپ ترين آنها تا راست ترين آنها با نگاه عدالت خواهانه  اين كانديدا مي توان  رئيس جمهوري مقتدر و انقلابي و مردمي را انتخاب كرد پس تا روزهاي باقيمانده بازهم با تمام توان و هوشياري برنامه هاي آنها را با دقت بشنوید و ببينيد و هر كس را با اعتقادات و نظراتتان مناسب ديديد بر اساس تكليفي الهي و ارزشي انتخاب كنيد موفق باشيد تابعد.

 محمود احمدی نژاد  کانديدايی که می شود به  او عميقتر نگاه کرد

/ 26 نظر / 5 بازدید
نمایش نظرات قبلی
افسانه باورصاد

ما یاران مصدق. بازرگان. طالقانی. شریعتی. به معین رای میدهیم.( اعلامیه ی جبهه ی دموکراسی و حقوق بشر)

یکی

خبر های انتخاباتی رو در این وبلاگ بخونید.زنده باد احمدی نژاد.

سروش

پرونده يک تروريست را حتمآ بخوانيد . ايام به کام.

گروه هکری حدید

بسم رب المهدی . با سلام و احترام . وبلاگ زيبايتان را مشاهده کرديم . واقعاْ جالب و پر محتواست .لينک وبلاگ شما در وبلاگ گروه هکری حديد قرار گرفت . از شما نيز خواهشمنديم لوگوی گروه هکری حديد (http://hadid-group.blogspot.com) و یا لوگوی حمایت از فیلترینگ سایتها و وبلاگ های ضد اخلاقی و دینی را جهت انتشار این فرهنگ در وبلاگ خود قرار دهيد . و السلام علی سیدتنا فاطمه و ابیها

آرش کماندار

حاج رضای عزيز با سلام بنده هم با نظرات حضرتعالی کاملا موافقم نظرات شما نشان از شعور بالای شما ودرديست که بصورت مشترک در وجود همه عاشقان انقلاب ريشه دوانيده خدا کند کانديداها به فکر حل واقعی دغدغه های مردم باشند موفق و مويد باشيد .

سلیمان مرید

نیک بدانید آنانی که باید محکوم شوند منافقان انقلابی نما و ریا کاران مسلمان نما هستند نه آزلدیخواهان و جوانان سرافرازی چون مجتبی عزیز. منافق آنانند که در خانه ی خدا بنده ی خدا را می زنند و شیشه های مساچد را می شکنند و از هتک حرمت یک روحانی هیچ ابایی ندارند. مرحوم آیت الله خمینی می گفت:( مواظب باشد روزی فرا نرسد که فقط۵۰۰ تن روحانی برایتان تصمیم بگیرند) آقای خمینی خدا پدرت را بیامرزد ۵۰۰ تن کجاست الان یک نفر دارد برای ماتصمیم می گیرد و آن هم همان کسی است که سالها شما را فریفت و توانست قدرت خود را در ۴۸ سالگی تثبیت کند! بدانید مجتبی نیز همچون همه ی زندانیان مظلوم ساسی دیگر آزاد خواهد شد و شما نمی توانید جلوی احقاق عدالت و خواست مردم را بگیرید هر چند ولایت فقیه را به همراه داشته باشید. می دانم پس از این کامنت فحاشی ها و ناسزاهایتان شروع می شود ولی الحق که همان از کوزه می تراود که در اوست!

حاج رضا

آقای مرید تو خودت میدانی که لایق پاسخ دادن نیستی نفاق تو از روز اول که مطالبت را خواندم واضح و آشکار بود و از منافق بیش از این انتظاری نمی رود شما بدنبال اصلاحات نیستید که این دروغی آشکار است بلکه بدنبال نابودی نظام جمهوری اسلامی هستید که این آرزو هرگز برآورده نخواهد شد به دوستانت هم بگو این بمب گذاریها خللی در اراده مردم برای حضور در انتخابات نخواهد گذاشت

واقع بین

http://www.ghalibafonline.com/Why_Ghalibaf.aspx

واقع بین

http://www.ghalibafonline.com

خیزش سرخ مسلمان

با سلام،سلیمان عزیز و حاج رضای محترم، لطفأ به این کار ادامه ندهید، از هر دوی شما عزیزان میخواهیم کمی رعایت کنید ، اینجا اجازه بدهید یک گلایه دوستانه از سلیمان جان نیز داشته باشیم، سلیمان عزیز اگرچه کار حاج رضا نه تنها غلط که بلکه با انتخاب احمدی نژاد که متهم به قتل نفس است در حد خیانت به این ملت است اما دوست گرامی سلیمان شما هم اندکی تند برخورد کردید، سلیمان جان، حاج رضا را با امثال نیما سلوکی، با امثال وبلاگ پاسداران تو را بخدا یکی نکنید، حاج رضای عزیز ما اینها را شایعه نیافتیم و شاید دستکم دو منبع خبری متفاوت آن را ذکر کردندنخست سایت انتخاب . آی . آر و دیگر منبع روزنامه ی توسعه ؛لطفأ به ما هم سری بزنید درباره درگیریهای دیروز دانشگاه تهران، یا حق عزیز