چه بر سر اين مرد جنگی آورده اند؟

هوالمحبوب

        اولين بار که در خصوص اين جانباز مطلبی را در سايت بازتاب خواندم تصميم گرفتم متن آن را کپی کنم و در وبلاگم قرار دهم جاتون خالی اولش يه دل سير گريه کردم به ياد مظلوميت همه جانبازهايی که دستشان به جايی نمی رسه ياد رزمنده هايی که در کوران حوادث فراموش شدند ياد دوستانم که وقتی تير خورده بودند بدن گرمشون هنوز در آغوش من بود ، اما متاسفانه اون روزا پرشين بلاگ مشکل داشت و نتونستم مطلبم را در وبلاگم بيارم تا امروز چشمم به اين خبر خورد خيلی خيلی خوشحال شدم از اينکه تو مجلسمون آدمهايی با درد مشترک ما پيدا ميشند،  غرق در شادی شدم ولی کاش اين دردمندا اين دلسوخته ها فريادشون بلندتر بود ولی  بازهم ازشون ممنونم از مخبر کميسيون امنيت ملی و سياست خارجی مجلس هفتم که يه موی گنديده شان به صدها نفر از سابقونشون (ششميها رو ميگم) می ارزه .

 بياييد نگذاريم خون اين جانباز به هدر رود اگر در حق او ظلمی شده و او براستی کشته شده از مسئولين محترم قوه قضاييه بخواهيم مسببين اين جنايت را به اشد مجازات برسانند.

مخبر كميسيون امنيت ملي و سياست خارجي مجلس هفتم:
مرگ يك جانباز 35 درصدي اعصاب و روان در زندان" قتل" بوده است
وزراي دادگستري، كشور،‌‏ اطلاعات، بهداشت و فرمانده نيروي انتظامي بايد پاسخگو باشند

تهران- خبرگزاري كار ايران

مخبر كميسيون امنيت ملي و سياست خارجي مجلس هفتم مرگ يك جانباز 35 درصدي اعصاب و روان در زندان را قتل توصيف كرد و از احضار چهار وزير به جلسه كميسيون امنيت ملي خبر داد.


كاظم جلالي؛ نماينده شاهرود در جمع خبرنگاران پارلماني به تشريح روند دستگيري و بازداشت پرداخت و گفت: اين جانباز به دليل بي‌‏توجهي نيروي انتظامي در شعبه دوم بازپرسي رسالت توسط يك قاضي كه براي وي وثيقه 15 ميليون توماني صادر كرده بود، روانه زندان شد.
وي با اشاره به اينكه تاكيدات خانواده اين جانباز مبني بر ضرورت مصرف دارو با مخالفت و استنكاف قاضي مواجه مي شود و در نهايت جانباز به دليل عدم مصرف دارو بي‌‏تابي كرده و در داخل زندان با زنداني ها درگير مي شود.
جلالي تصريح كرد: اين جانباز پس از كتك خوردن به بخش اعصاب و روان منتقل مي شود كه در آنجا نيز به طرز فجيعي كتك خورد و حتي دست‌‏هاي وي نيز سوزانده شده است.
نماينده شاهرود اشاره كرد: ارجاع اين جانباز به بيمارستان كرج نيز به گونه اي بود كه وي را در بخش متروك بيمارستان براي مردن بستري كرده بودند.
جلالي ضمن ابراز تاسف از اين روند گفت: هيات رييسه كميسيون امنيت ملي و سياست خارجي مجلس در جلسه امروز خود تصويب كرد كه وزير دادگستري، وزير كشور،‌‏ وزير اطلاعات و وزير بهداشت و فرمانده نيروي انتظامي در مجلس جهت پاسخگويي در مورد اين قتل حاضر شوند.
وي همچنين از سوال خود در خصوص مرگ مشكوك محمد رجبي ثاني جانباز 35% وزراي كشور،‌‏ اطلاعات،‌‏ دادگستري، بهداشت و درمان خبر داد.

/ 12 نظر / 5 بازدید
نمایش نظرات قبلی
رز

سلام حاج رضا . مسئله ی مهمی رو عنوان کردی . ولی ايا واقعا به اینگونه مسائل رسيدگی ميشه ؟ امروز طوری شده که مردم از خانواده ی شهدا و جانبازا و آزادگان طلبکارن و صدای الامان اونها به هيچ جا نميرسه . کاش فريادرسی بود .

faryad

به نام حق و حق پرستی حاج رضا اين چه سرزمينيه چرا آنها که دم از عدالت علی می زنند سکوت کرده اند اين وبلاگ نويسهای تيتیش مامانی اين به اصطلاح بچه مذهبيها اين انقلابيهای دو آتشه چطوری اين قصه رو می خونند و خون گريه نمی کنند چرا همه تو وبلاگهايشان فرياد اعتراض بلند نمی کنند اين بچه سوسولها اين بچه قرتی ها چهار تا مفسد و می گيرند صداشون دنيا رو بر می داره ولی يه جانباز يه عزيز دل اين ملت بدست اونهايی که بايد خدمتگذار باشند بايد نوکر اون و امثال اون باشند کشته می شود و ماها حتی تو وبلاگامون صدای اعتراضی بلند نمی کنيم بابا بازم دم تو گرم قوه قضاييه چه غلطی می کنه اون قاضی احمق رو بايد از قوه قضاييه اخراج کنند ماموران نيروی انتظامی را بايد اخراج کنند و مسولين بيمارستانها و مسببين واقعه بايد به اشد مجازات برسند منتظر منتقم

احمدی

سلام حاج رضا ! خوش آمدی ! مرد مومن تو که می دانی جانبازان تا شهيد نشوند از دست اينها خلاص نمی شوند ( نميدانم اين حرف شوخی است يا جدی کاش شوخی باشد ) چه ميتوانم بگويم (دقیقا از ماجرا اطلاع ندارم )بگذار حالا که مخبر کميسيون امنيت هم گفته وزرا بيايند و پاسخ بدهند ( ناسلامتی سال پاسخگوئی است ) بقيه چيزها را پاسخ دادند بگذار اين يکی را هم پاسخ بدهند! شايد تقصير جانباز است ! اصلا چرا او و ديگران رفتند و جانباز شدند ؟! چرا شهيد نشدند ؟! معلوم است از اول پوست کلفت بودند معلوم است قرار بود دردها و داغهای همه دنيا را بکشند و دم بر نياورند . اصلا اگر نمی رفتند ديگر دولتی نبود تا بخواهد پاسخگو نباشد ، وزيری نبود تا فقط به فکر مذاکره و معامله با استیضاح کنندگان باشد ، مسئولی نبود تا بخواهد غير مسئولانه فقط گزارش عملکرد بدهد و... اينجا فوقش ميشد افغانستان (سرزمين سوخته ) می شد عراق ، دموکراسی ، فلوجه ، ابو غريب ووو ... راستی بچه ها چرا رفتند؟! دمشان گرم ! خوشا بحال آنها که رفته اند و بدا به بحال ما که مانده ايم ... شرح اين هجران و اين خون جگر بماند برای بعد

عليرضا

سلام حاجی جان. والا نمی دانم چی بگم. خدا بر توفيقات عده ای که مسبب اين حادثه يا سانحه يا قتل شده اند بيفزايد! اللهم عجل لوليک الفرج. ياعلی، التماس دعا.

سازمان انجمنهای اسلامی خیزش سرخ ایران

با سلام دوست گرامی، برادر جبهه ها و ای مرد عدالتجوی ؛ آیا فکر میکنی اموال عسگر اولادی که سلام پادشاهی داد و از زندان شاه بیرون آمد میتواند اسلام را حفظ کند؟ میتواند کشور را از دست توطئه ها نجات دهد؟ شهید مطهری چقدر فریاد زد که : همه ی مسئولیتها را به روحانیت ندهید...چه کسی شنید؟ چه کسی شنید وقتی همان شهید رجائی از دست برخی تندروی های مرحوم لاجوردی درباره سازمان منافقین گلایه کرد؟ چه کسی شنید صدای امام را وقتی که مرتجعین بخاطر تفسیر عرفانی سوره حمد و سوره علنأ تهدیدشان میکردند؟ کیهان تهران کجا کلمه ای نوشت درباره این جانباز زجر کشیده،جز اینکه تازه سه روز پس از مطلب تارنمای بازتاب و روزنامه های دوم خردادی بزور یک مطلبی درج کرد...کجاست شهید حاج دوود کریمی و کجاست شهید آوینی و کجاست گُل آقا تا ببینند همان روزنامه هتاک عصر که بدترین اهانتها را به ایشان میکرد امروز به دروغ ادعای حمایت از آنها را دارد؟

سازمان انجمنهای اسلامی خیزش سرخ ایران

نتایج حمایت افراطی از جناح بازار و زر و زور همان خواهد شد که شورای نگهبان به خود اجازه میدهد در ناباوری همگان حرف رهبری را زیرپا گذارد. ما هم بسیجیها را دوست داریم و بخدا قسم درد شما درد ما هم هست، اما سخنی تلخ هم داریم با این عزیزان، بازیچه جریانی نشوید که یادگار امام را هم از ما گرفت و سر تان را به فحاشی به آقای خاتمی گرم کرد تا جانبازان را دست بسوزاند و به شهادت رساند. یا علی سازمان انجمنهای اسلامی خیزش سرخ ایران

سازمان انجمنهای اسلامی خیزش سرخ ایران

دفاع از خون شهیدان شرافت میخواهد نه زخم زبان زدن مداوم به رئیس جمهور و خوارج-وار ایراد گرفتن که:چرا بد حجابی در دوره خاتمی بیشتر شده...بد طینتی را باید اصلاح کرد،بد دلی را باید درمان کرد، کجا اسلام گفته به نام اُصولگرائی مردم را تحقیر کنید؟ فردا این مردم تحقیر شده در برابر چه تجاوزی خواهند ایستاد؟ اصلأ خاتمی بد و فریبکار"به قول این وبلاگ شهدا که اول از همه پیغام گذاشته مبادا کسی به قوه قضائیه بالاتر از گُل بگوید" شما خوب باش، شما اهانت نکن، اینهمه اهانت به رئیس جمهور شد در طی این سالها به علی در صدر اسلام به پیامبر نشد،کسی پیدا شد بنویسد چرا تمامی روزنامه ها را بستید که پیگیری شهید شدن این جانباز را باید در وبلاگ های مخفی پیگیری کنیم؟

Akbar Nemati

kasi darone panjere bood ke be man minegarist ....... va be khod migoft : ... kasi daroone panjere ast ke be man minegarad

منتظر منتقم

به نام نامی منتقم فرياد عدالتجوي امثال شما طنين انداز در صحنه کائنات است فرياد شماست که خداوند به رخ فرشتگانش می کشد شماها همان عدالتجويانی بوديد که ۸ سال سينه سپر کرديد و نامردان را به مردی شکست داديد حاج رضا فرزند دلاور شيعه خون بناحق ريخته ثانی ها بهدر نخواهد رفت از اينکه با پی گيری امثال شما و مجلسيان غيرتمند و قوه قضاييه اين حرکت حمايتی اوج گرفت ممنونيم اما کجايند کران و کوران که ببينند دولت فخيمه خاتمی با آن سخنگوی احمقش تنها دردش حمايت از قدرتمندان و هم جناحيان احمقشان است دريغ از يک سخن از شهيد ثانی دريغ از يک پی گيری و حمايت از هزاران رزمنده که در کوران مشکلات فراموش شده اند اما امثال عسگر اولاديها هم بايد جوابگو باشند همه بايد جوابگو باشند اين انقلاب ثمره تلاش مليونها شيعه رزمنده ای است در طول تاريخ شهادت بار شيعه

سلام

به وبلاگي كه مخصوص اين شهيد راه اندازي شده هم سر بزنيد لطفا .