آقازاده ها

هوالمحبوب

واقعا چرا علی مطهری و یا دیگر آقازاده ها خون به دل انقلابیون این مملکت می کنند چرا آقازاده های هاشمی و شهید بهشتی و شهید مطهری و .... از مسیر اصیل انقلاب خارج شده اند آقازاده های هاشمی که گوی سبقت را در مفاسد اقتصادی و اخلاقی و از سال 88 فتنه گری از همه ربوده اند آقازاده شهید بهشتی که در فتنه 88 و بحث کشف دلارهای مشکوک تو زرد از آب در آمد و علی مطهری که زمانی از مخالفین تند آقای هاشمی بود امروز از مداحین ایشان و رهبران فتنه گر جنبش سبز شده است

 هرگز یادم نمی رود در سالهایی دور وقتی هنوز علی مطهری محلی از اعراب نداشت و کاملا ناشناخته بود  در شهرک فجر بنیاد شهید برای سخنران آمده بود و در آن سخنرانی بشدت به خاتمی و هاشمی تاخت و فرزندان شهدا بخاطر این سخنرانی کلی احساس غرور کردند  و امروز فرزندان شهدا از وجود چنین شخصی به عنوان فرزند شهید خجل هستند. واقعا خجالت آور نیست که علی مطهری چشمانش را بر اینهمه خیانت میرحسین موسوی و کروبی بسته و خواستار آزادی آنها شده و دقیقا بر خلاف نظر امام خامنه ای بجای اینکه از انها بخواهد بابت دروغ تقلب از مردم عذرخواهی کنند می گوید اگر قرار بر عذرخواهی است احمدی نژاد هم می بایست بخاطر روشن کردن فتیله فتنه (توجه کنید علی مطهری اصلا قایل به فتنه گری میرحسین و کروبی وفتنه گران نیست)می بایست عذرخواهی کند!!!

 واقعا به این آدم چه باید گفت یعنی اینقدر یک فرد مدعی ولایت پذیری باید نفاق در وجودش باشد؟ خدا به داد این مردم نجیب برسد که چه دنیای پرنیرنگی ساخته اند امثال این آدمها!

 یعنی دنیا و قدرت و ثروت چند روزه این دنیای دنی اینقدر ارزش داره؟ البته آقازاده های بیشماری وجود دارند که در این کشور خدایی می کنند و کسی نمی تواند به آنها بگوید بالای چشمتان ابروست قصه این آقازاده ها و اعتراضات مردمی بر علیه اینها دیگر از دستشان در رفته واگرنه  بعضی ها که پدرشان گفته بود به هیچکس مربوط نیست پسرم چه می کند .

واقعا چه می کشند این مردم نجیب ایران و تنها می توانم بگویم خدا حفظ کند رهبر عزیزتر از جانمان را که وجودش باعث شده اینها کمی ساکت باشند واگرنه مانند دوران ارباب رعیتی مردم رعیتشون بودند

/ 2 نظر / 19 بازدید
برده ولی آزاد

تقدیم شما از هرآنچه خوبیست[گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل] امید که فردایی نو بسازید از گذشته ای که گذشته است [گل]

سجاد

سلام وبلاگ قشنگی دارين..:) ممنون ميشم به انجمنم سري بزنيد و توش عضو شين http://www.forum.no1-phone.ir :) ‌ ‌‌