قاضی حاج حسن احمدی مقدس به درجه رفيع شهادت نائل آمد

 

انالله و انا اليه راجعون

شهادت هنر مردان خداست

 ولا تحسبن الذين قتلو...... قاضی مقدس بدست دشمنان عدالت و عدالتخواهی بدرجه رفيع شهادت نائل آمد . دشمنان آزادی و عدالت بدانند هر پرچمی که از دست سرداری بواسطه شهادت او بر زمين بيافتد صدهها نفر آماده برداشتن آن پرچم خواهند شد . قاضی مقدس مردی از بهترين مردان خدا و پاکترين آنها و يکی از انقلابی ترين قضات سيستم قضايی ما بود خبر شهادت او در سايت بازتاب و ايسنا برايم بسيار تکان دهنده بود اما اين راه همه آنهايی است که تنها بفکر خويش نيستند و قدم در راه اصلاح پلشتيها و زشتيها می گذارند. انشاالله بزودی قاتل و قاتلين وی بدست نيروهای انقلاب دستگير و به مجازات اعمال جنايتکارانه خود برسند و ابعاد مخفی اين ترور کور و ناجوانمردانه برای مردم افشاء شود .

شهادت اين مرد بزرگ و قاضی عارف وبا اخلاق و وارسته را به پيشگاه آقا امام زمان (عج) و نائب برحقش رهبر معظم انقلاب وقضات دلاور و انقلابی و مردم دلاور وانقلابی ايران و خانواده محترم و داغدارش تبريک وتسليت می گويم تبريک از اين باب که او به درجه رفيع شهادت که آمال و خواسته همه انقلابيون مسلمان است رسيد و تسليت از اين باب که غم فراقش وجود تک تک دوستان و خانواده اش را در غمی جانکاه فرو برده است .

/ 1 نظر / 14 بازدید
armaan

سلام..ترور به هر شکلی که باشد مذموم است..هر انسان آزاده ای اين حرکت ددمنشانه را محکوم ميکند..به اميد فردای روشن برای من٬ تو و تمام مردم دنيا .