شقی ترین موضعگیری تاریخ انقلاب

 

 

هوالمحبوب

آدم می ماند یعنی چقدر یک انسان باید خودباخته و خبیث شود که به حمایت از تروریستهایی که مردم کشورش را به خاک و خون کشیده اند بیانیه بدهد یعنی میرحسین  موسوی که از سران فتنه می باشد ذره ای دیگر غیرت ایرانی بودن ندارد !!! این بیانیه جواب اون آدمای ساده  و خامی است که هنوز ذره ای فکر می کردند که این آدم می تواند اصلاح شود  نه این آدم روحش را به شیطان فروخته او دیگر همه پلهای پشت سرش را خراب کرده است او در جنایت همه دشمنان این کشور شریک است شیخ فاسد کروبی که فساد اخلاقی و اقتصادیش زبانزد عام و خاص و بیاینه هایش موجب مزحکه خودش است همانند موسوی در جنایات دشمنان این انقلاب شریک است قوه قضاییه هر روزی که در دستگیری و اعدام این دو تن کوتاهی می کند فردای روز قیامت باید جوابگوی خون پایمال شده حافظان این انقلاب باشد.

شقی ترین موضعگیری تاریخ انقلاب

خبیثترین کسانی که به انقلاب و شهدا و مردم خیانت کردند

بیانیه اخیر موسوی در محکومیت اعدام بمبگذاران شیراز و تهران، بی سابقه ترین موضع گیری غیر انسانی در تاریخ انقلاب به شمار می رود به گونه ای که تاکنون هیچ گاه هیچ جریان سیاسی از تروریست ها حمایت علنی نکرده است.

به گزارش جهان، موسوی در این بیانیه با معرفی این افراد به انسانهای حق جو می نویسد: چگونه است به صورت ناگهانی در آستانه ماه خرداد ماه آگاهی وحق جویی پنج نفر را با حواشی تردید بر انگیز به چوبه های دار می سپارند؟

وی با بیان اینکه این احکام قضائی ظالمانه است مدعی شده است: وقتی قوه قضائیه از طرفداری مظلومان به سمت طرفداری از صاحبان قدرت ومکنت بلغزد مشکل است که بتوان جلوی داوری مردم را در مورد ظالمانه بودن احکام قضایی گرفت.

همه این اعتراضات برای حمایت از 5 اعدامی در روزهای گذشته است.

اما این 5 نفر چه کسانی بودند؟

این 5 نفر با نام های فرزاد کمانگر ،علی حیدریان،فرهاد وکیلی،شیرین علم هولی و مهدی اسلامیان به جرم بمب گذاری و ارتباط با گروهای تروریستی اعدام شدند.

مهدی اسلامیان هیچ ارتباطی به ماجرای انتخابات نداشته و بنابر گزارش دادستانی انقلاب، "یکی از عوامل انفجار بمب در حسینیه شهدای شیراز" بوده است. پیش از این دو نفر به نام های روزبه یحیی زاده و علی اصغرپشته به اتهام انفجار در حسینیه شهدای شیراز اعدام شده بودند.

فرزاد کمانگر فردی است که در سال 85 از منزل وی تعداد قابل توجهی بمب ساعتی و اسلحه پیدا می کنند.

بعد از دستگیری فرزاد کمانگر، فرهاد وکیلی در شهر سنندج دستگیر می شود و "در منزل وی ماهواره و یک برگه که محتویات آن به صورت رمز بوده کشف می شود."

بعدها مشخص می شود که این دو در انفجار دو بمب در ساختمان های فرمانداری و اداره بازرگانی کرمانشاه در اردیبهشت سال ۱۳۸۵ نقش داشته اند.

علی حیدریان نیز به اتهام همکاری با این فرزاد کمانگر و ارتباط با پژاک در تهران دستگیر شده بود.

بنابر اطلاعیه دادسرای انقلاب، شیرین علم هولی آتشگاه نیز در خرداد سال ۱۳۸۷پس از کارگذاشتن یک بمب زیر خودرویی در پارکینگ قرارگاه سپاه در غرب تهران و انفجار آن دستگیر شده است.وی نیز اعتراف می کند که عضو گروهک پژاک بوده است.

/ 0 نظر / 25 بازدید