سلامت انتخابات و اصحاب غوغا

هوالمحبوب

متن زیر از طریق ایمیل بدستم رسیده است

قسمت اول:سخنان رهبر معظم انقلاب در در جمع زائران و مجاوران حضرت امام رضا(ع)1/1/1388:
یک مطلب هم خطاب به نامزدهاى محترمى که یا تا حالا اعلام حضور کرده‏اند یا بعد از این اعلام حضور خواهند کرد، عرض بکنم. کسانى که براى انتخابات خود را نامزد میکنند، بدانند که انتخابات یک وسیله‏اى است براى بالا بردن توان کشور، براى آبرومند کردن ملت؛ انتخابات فقط ابزارى براى قدرت‏طلبى نیست. اگر بناست این انتخابات براى اقتدار ملت ایران باشد، ... مبادا نامزدها در اثناى فعالیتهاى انتخاباتىِ خودشان جورى رفتار کنند و حرفى بزنند که دشمن را به طمع بیندازند. رقابتها را منصفانه کنند، حرفها را منصفانه کنند، از جاده‏ى انصاف خارج نشوند.

 انتخابات به فضل الهى و به حول و قوه‏ى الهى انتخابات سالمى است. من مى‏بینم بعضى‏ها در انتخاباتى که دو سه ماه دیگر انجام خواهد گرفت، از حالا شروع کرده‏اند به خدشه کردن. این چه منطقى است؟ این چه فکرى است؟ این چه انصافى است؟ این همه انتخابات در طول این سى سال انجام گرفته است - در حدود سى انتخابات - مسئولان وقت در هر دوره‏اى رسماً متعهد شده‏اند و صحت انتخابات را تضمین کرده‏اند، و انتخابات صحیح بوده است؛ چرا بیخود خدشه میکنند، مردم را متزلزل میکنند، تردید ایجاد میکنند؟ که البته در ذهن مردم عزیز ما با این حرفها تردید ایجاد نخواهد شد.

انتظار این بود پس از سخنان رهبر انقلاب اسلامی نیروهای انقلاب، گروه ها و برخی نامزدهای محترم دیگر در این باره تردیدافکنی نکنند و مسیر اشتباه گذشته که اتفاقا همسویی با دشمن هم در آن پررنگ بود ادامه ندهند ولی متاسفانه چنین نشد :

قسمت دوم:سخنان رهبر معظم انقلاب در دیدار جمعى از معلمان، پرستاران و کارگران 9/2/1388 :
دوره‏ى قبل از انقلاب، ایران مرتعى براى چراى بیگانگان بود. ... بعد که انقلاب شد، مردم آمدند روى کار، منافع آنها قطع شد. طبیعى بود که با این نظام دشمنى کنند، که سى سال است دارند دشمنى میکنند. ... بارها و بارها در اظهارات صریحشان، در اظهارات کنایه‏آمیزشان، در انتخابات کشورمان خدشه کردند ...
از دشمن انتظارى هم جز دشمنى نیست؛ چه انتظارى هست؟ بى‏توقعى از دوستان است. بى‏توقعى از کسانى است که جزو این ملتند؛ واقعیات را دارند مى‏بینند؛ مى‏بینند که این انتخابات چگونه سالم و متقن انجام میگیرد، در عین حال، همان حرفى را که دشمن میزند، اینها هم میزنند! من انتظارم این است: کسانى که با ملت ایرانند، جزو ملت ایرانند، توقع دارند ملت ایران به آنها توجه کنند، اینها دیگر علیه ملت ایران حرف نزنند و انتخابات ملت ایران را زیر سؤال نبرند. مرتب تکرار نکنند که آقا این انتخابات سالم نیست؛ انتخابات، انتخابات نیست. چرا دروغ میگویند؟ چرا بى‏انصافى میکنند؟ چرا خلاف واقع میگویند؟ چرا این همه زحماتى را که این ملت و مسئولین در طول این سالهاى متمادى متحمل شدند، ندیده میگیرند؟ چرا؟ چرا ناسپاسى میکنند؟
موضوعی که همواره در بیرون مرزها به شکل پررنگ تری توسط مخالفان انقلاب مطرح بوده است.

حال توقع مردم، عذرخواهی، انحلال کمیته صیانت از آرا و نشان دادن همراهی با مردم و رهبری است. شاید این اولین امتحان آنها باشد اما داستان همچنان ادامه دارد . . . . . . . . . . .

/ 3 نظر / 19 بازدید

حاج رضا قربونت برم خیلی خوابی عزیزه دلم

مشتاقي نيا

سلام سیاست بازی از اسمش هم مشخص است یک نوع بازی است کار بچه هاست!بچه های شیطون عرصه سیاست حرف بزرگترهارو گوش نمیدهند!!

مي ميسابو

سلام بر حاجي عزيز! شهادت بانوي دو عالم، زهراي مرضيه، ام ابيها، حضرت فاطمه (سلام الله عليها) بر شما و همه شيعيان تسليت باد چقدر حاجيي ها!!! حاج رضا! ... حاج حسيني!.... حاج رضا اينجا!... حاج رضا اونجا! حاج رضا پرشين بلاگ!...حاج رضا بلاگفا!...حاج رضا نقطه آي آر! .... بلاخره حاج رضا همه جام!!!! همش در "يوزارسيف" لينك مي كنم. ما را نيز در جمع يارانت بپذير. به اميد تجلي راه رجا [گل][قلب][قلب][قلب][خداحافظ][قلب][قلب][قلب][گل]