حکم فائزه رفسنجانی عادلانه نیست!

هوالمحبوب

امروز در سایتهای خبری حکم  قاضی صلواتی بر علیه فائزه هاشمی را خواندم باید خون گریه کرد برای این عدالت به مسلخ رفته ، یعنی ۸ ماه فتنه گری و بردن آبروی نظام و توهین به شهدا و انقلاب و ایستادن در مقابل قانون و ولایت و به آشوب کشاندن کشور و زدن ضربه های سنگین اقتصادی به کشور به خاطر فتنه ۸۸ و اذیت و آزار مردم در طول این ۸ ماه و ….. که تنها یکی از اتهامات این خانم بود حکمش فقط شش ماه زندان و …. است؟!!!!

آقای صلواتی قاضی محترم شما با این حکم نتوانستید مردم را مجاب کنید که عدالتی را اجرا کرده و حکمی برای خدا و در حق این خانم داده اید و متاسفانه اسم خوب خودتان را با این کار برای همیشه در ذهن امثال من خراب کردید .

می دانید ما به این دادگاه امیدها بسته بودیم بیش از دو دهه است این خانم و برادرانش و دیگر آقازاده ها در مقابل این ملت هستند نه در میان ملت و نتیجه مقابل ملت بودن اینها ایستادگی همین خانم و برادرش و بسیاری از آقازاده هایی که هر چه دارند صدقه سری مبارزات مردم و ایستادگی رزمندگان دفاع مقدس در مقابل ستمکاران جهانی است در مقابل انقلاب و قانون و همراهی با فتنه گران در راستای اهدف دشمنان خارجی است .

شما چه کردید با عدالتی که سالها  انتظارش را می کشیدیم چه کردید با باورهای ما !!! چگونه جواب فرزندانمان را بدهیم چگونه جواب بچه بسیجیها را بدهیم چه بگوییم به عاشقانی که روزهای فتنه برای مقابله با همین فتنه گر و فتنه گران از جانشان گذشتند چه بگوییم؟

از این جوونهای خودی و بچه بسیجی ها بگذریم اینها غمباره می گیرند اما جا خالی نمی کنند اما شما در مقابل جوونهایی که دنباله رو همین خانم بودند و با تحریک این خانم توی خیابون ریختند و مدتهای مدید بازداشت بودند چه جوابی دارید بدهید ؟ با این حکم دیگر مهدی هاشمی نباید هراسی برای بازگشت به ایران داشته باشد!!! ای وای خدایا مشتاق زیارتت هستیم دلمان برای دوستانمان تنگ شده دلمان برای آرمیدن در کنار دوستانمان در بهشت زهرا تنگ شده اما خجالت می کشم به آنها چه بگویم و چه بگوییم.

باید بازهم به خدا پناه ببرم و از خدا بخواهم ایمانم را حفظ فرماید تا از دست این بی عدالتی ها ایمانم بر باد نرود .

/ 1 نظر / 17 بازدید
مصطفی

سلام دوست عزیز با رویای تغییر در ایران بروزم ، شما را دعوت به بازدید از وبلاگ همه برای همه میکنم نظر ارزشمند شما دوست عزیز باعث بهتر و پربار شدن وبلاگ ما خواهد بود. از حضور سبز شما سپاسکزارم شاد و پیروز باشید