و اینک جنگ نرم علیه نظام

 آرش کماندار در تحلیل اخیرش در خصوص جنگ نرم مطالب مستند و قابل تاملی رو ارائه نموده که به نظرم دوستان می تواننداز آن استفاده زیادی ببرند برای آرش کماندار که از دوستان دوران دفاع مقدس بنده و از یادگاران ٨ سال دفاع مقدس و از جانبازان بسیار ارزشمند این انقلاب و دفاع مقدس هستند آرزوی سلامتی وموفقیت را دارم و امیدوارم هر روز بیش از بیش از مطالب عالی ایشان بهره مند شویم.

بسم الله الرحمن الرحیم

 جنگ تحمیلی - هجمه فرهنگی - جنگ نرم

بار دیگر سالروز حمله نظامی عراق به ایران فرا رسید و ما به یاد آوردیم که رزمندگان و دلاوران این ملت 8 سال مردانه جنگیدند و از عزت و شرف و ناموس این مردم و مرز و بوم جمهوری اسلامی دفاع کردند و کاری کردند که برای اولین بار در تاریخ معاصر حتی یک وجب از خاک میهن عزیز اسلامی در دست دشمنان نماند و در این راه با تقدیم صدها هزار شهید و جانباز عزت و افتخار را به این مردم و کشور هدیه کردند .

اوایل سال 59 بود که مرزبانان و نیروهای دلسوز همواره هشدار می دادند که عراق در مرزها تحرکاتی دارد و آماده حمله به ایران است اما برخی مسئولین در خواب ناز بودند و این گزارشات را بایگانی میکردند ‍، ولی در 31 شهریور ماه همان سال عراق با دوازده لشکر پیاده و مکانیزه به خاک ما حمله ور شد و بخشهای وسیعی از کشور را به تصرف درآورد و اگر نبود دلاور مردی رزمندگان جان برکف و مطیع محض رهبر کبیر انقلاب حضرت روح الله (ره ) و حمایت همه جانبه مردم از رزمندگان و اطاعت از پیر فرزانه خود و نیز رهبریهای خردمندانه و الهی حضرت روح الله (ره) دشمن با محاسبات خود باید واقعا در عرض چند روز به تهران میرسید زیرا در شرایطی که هر گوشه کشور دچار بحرانی بود و ارتش با توجه به عملکرد قبل از انقلاب خود و نیز توطئه منافقین شرایط خوبی نداشت ، سپاه و نیروهای

انتظامی هم که در شرایطی نبودند که بتوانند از مرزها دفاع کنند و از طرفی گروهکهای مسلح در جای جای این مملکت ایجاد ناامنی میکردند و به واقع ستون پنجم دشمن بودند و از همه مهمتر رئیس جمهور خبیسی در راس کار بود که همه تلاش خود را برای ایجاد تفرقه در بین مردم و بخصوص نیروهای مسلح بکار می بست قاعدتا می بایست ارتش عراق در این جنگ پیروز می شد به به حمد الهی و دلایلی که قبلا آمد این امر میسر نشد و همه اینها را مدیون خون شهداء و ایثار جانبازان و در صدر همه هدایتهای پیامبر گونه حضرت روح الله (ره) بوده

و هستیم روحشان شاد و راهشان پر رهرو باد .

پس از جنگ تحمیلی و فوت حضرت امام (ره ) حضرت آیت الله خامنه ای (حفظه الله ) رهبری این امت را بر عهده گرفتند و سکان هدایت این انقلاب به دست با کفایت ایشان سپرده شد .

چند سال قبل زمانی که مقام عظمای ولایت از شروع جنگ فرهنگی و به تعبیر ایشان هجمه و شبیخون فرهنگی سخن گفتند و به مسئولین و مردم هشدار دادند ، آقایان مسئول و برخی رسانه های ساده و یا مغرض نغمه سردادند که کدام شبیخون فرهنگی ؟؟؟ و ...

هر چه حضرت آقا فریاد زدند که شبکه های بیگانه و ابر قدرتها دارند روی فرهنگ این مردم و بویژه نسل جوان و نوجوان کار میکنند تا آنها را از بدنه انقلاب جدا کنند گوشی بدهکار نبود و برخی از آقایان در مقابل طرح تئوری توطئه علیه نظام که توسط برخی از دلسوزان نظام مطرح شد به آنان انگ زدند که کدام توطئه ؟؟؟ اینها توهم است و...!!!!! ولی در حوادث 18 تا 23 تیر سال 1378 مشخص شد که واقعا تئوری براندازی نظام و پیش بینی دلسوزان نظام درست بوده واین آقایان بودند که در خواب غفلت تشریف داشتند و یا به امور دنیوی خود مشغول و گوش شنوا برای رهنمودهای رهبر آگاه و فرزانه و جانشین بر حق حضرت روح الله (ره) نداشتند و ثمره آن را هم دیدند و اگر نبود هوشیاری امت حزب الله و فرماندهی هوشیارانه رهبر معظم انقلاب خدا میدانست آن قضایا به کجا ختم می شد ، این هجمه به فرهنگ و دین مردم ادامه داشت و دارد و تا حصول نتیجه ادامه خواهد داشت اما ما چه کرده ایم برای مقابله ؟؟؟؟؟؟؟؟؟ آیا وظیفه ای داریم یا نه ؟ مسئولین فرهنگی اعم از ارشاد - صدا وسیما و ... با این بودجه های نجومی برای اعتلای فرهنگ این مردم و مقابله با شبیخون فرهنگی چه کرده اند جز آنکه با ساخت سریالهای هجو و وقت پر کن و ... و یا صدور مجوز برای ساخت فیلمهای خلاف اخلاق و عشقی و ... اگر نگوئیم همسو با هجمه فعالیت کردند ، در نقطه مقابل هم نبودند ، اگر هم جایی میخواستند کاری بکنند شروع به پیام مستقیم و پخش سخنرانی و ... کرده اند که هر کس الف و ب کار فرهنگی را بداند میفهمد که این بدترین و بی اثرترین نوع فعالیت فرهنگی است .

اخیرا مقام عظمای ولایت در سخنرانی ها و خطبه های نماز جمعه و دیدار با مسئولین صراحتا به جنگ نرم و براندازی علیه نظام اشاره میکنند و به مسئولین و مردم هشدار میدهند که مراقب فعالیتهای دشمن باشند .

آیا قرار است با این هشدارها هم مانند سایر هشدارها برخورد شود ؟؟؟ یعنی با چند میز گرد و سخنرانی و ... قضیه باصطلاح تبیین شود و در واقع توجیه شود ؟؟؟

نتایج بی دقتی های قبل خود را که می بینیم ، اقدام به کودتای خزنده و سبز که آخرین آنها بود هنوز در پیش چشمان ماست ، مگر قرار است دیگر چه اتفاقاتی رخ دهد که ما بخود بیائیم .

ما از مسئولین میخواهیم که به خود بیایند و هشدارهای رهبر فرزانه و حکیم انقلاب را آویزه گوش خود کنند و یاد بگیرند مطیع محض رهبر باشند ، در زمانی که حضرت آیت الله سیستانی (حفظه الله ) در نصیحت خود به نوه حضرت امام میفرمایند مطیع رهبر باشید دیگر چه عذری است برای سایرین ، مگر آنکه نصیحت ایشان را نیز به نوعی دیگر تفسیر کنیم و ... ، امروز بر همه ما فرض است که در راستای مقابله با هجمه فرهنگی و جنگ نرم دشمن ایستادگی کنیم و با اطاعت از رهبری معظم انقلاب عرصه را بر دشمنان این کشور تنگ کنیم که اگر قصور کنیم فردا در پیشگاه شهداء و امام الشهداء حضرت روح الله پاسخی نخواهیم داشت .

مسئولین و دلسوزان انقلاب " بالاخره روزی همه ما در پیشگاه دادگاه عدل الهی خواهیم ایستاد و از ما خواهند پرسید با نعمت رهبری که به شما دادیم چه کردید ؟؟؟ ما رزمندگان کوچک ایشان امیدواریم با عمل به اوامر ایشان در آن روز شرمنده نباشیم . شما چطور ؟؟؟

آیاشما هم به وظیفه خود عمل خواهید کرد ، انشاالله که عمل میکنید و گرنه در روز جزا و در پیشگاه عدل الهی باید بیش از ما پاسخگو باشید چرا که لا یکلف الله نفسا الا وسعها .

خداوند همه مارا از شر شیاطین حفظ نماید . انشاالله

یا هادی اهدنا صراط المستقیم و خلصنا من هواء نفسنا

/ 11 نظر / 25 بازدید
نمایش نظرات قبلی
شمیم عشق

سلام [گل] هفته دفاع مقدس گرامی باد [گل] "حسین شکست خورد "[گل]

سومین نمایشگاه رسانه های دیجیتال

وبلاگ نویس محترم با سلام به اطلاع میرساند سومین نمایشگاه بین المللی رسانه های دیجیتال از تاریخ 88/7/8 الی 88/7/18 در مصلای امام خمینی از ساعت 10 صبح تا 20 برگزار می گردد. لذا از شما دوست عزیز دعوت می شود از بخش های مختلف نمایشگاه به ویژه سالن پایگاههای اینترنتی و وبلاگ ها بازدید نمایید. سومین نمایشگاه رسانه های دیجیتال

اشک آتش

سلام امیدوارم دغدغه آقا در خصوص جنگ نرم مانند شبیخون فرهنگی دیر مورد فهم مدیران و مردم واقع نگردد

اشک آتش

سلام امیدوارم دغدغه آقا در خصوص جنگ نرم مانند شبیخون فرهنگی دیر مورد فهم مدیران و مردم واقع نگردد

سومین نمایشگاه رسانه های دیجیتال

وبلاگ نویس محترم با سلام به اطلاع میرساند سومین نمایشگاه بین المللی رسانه های دیجیتال از تاریخ 88/7/8 الی 88/7/18 در مصلای امام خمینی از ساعت 10 صبح تا 20 برگزار می گردد. لذا از شما دوست عزیز دعوت می شود از بخش های مختلف نمایشگاه به ویژه سالن پایگاههای اینترنتی و وبلاگ ها بازدید نمایید. سومین نمایشگاه رسانه های دیجیتال

می میسابو

[گل]

اشک آتش

از بسیجی های واقعی تا شهدای ملوس!! بسیجی بی خطر؟...نداریم! [گل]

به یاد شهدا (بچه شهید)

بسم رب الشهدا سلام علیکم با عنوان مشتی خاک در وبلاگ بچه شهید http://www.beyadeshohada.parsiblog.com و حاجی نخود بریز در وبلاگ طنز جبهه http://www.tanz.isarblog.com به روز هستم منتظر نظراتتون هستم. در صورت تمایل می تونین هر دو وبلاگ بنده رو لینک کنین موفق باشید یازهرا.س.

فرزند شهيد

شعار و ريا با عمل چقدر متفاوت است چند وقتي است مي خواهم از حالت كليشه اي خارج بشم از اين همه ريا و تظاهر فارغ بشم دوست داشتي ما را به لينك هاتون اضافه كنيد خبرشو حتما بدين در خدمت باشيم

امیرحسین خورشیدی

خانواده های شهدا بالای سرما جا دارند!!! من نمی دونم این جمله ((خانواده های شهید بالای سر ما جا دارند )) یعنی چی؟.......یعنی توی تمام این کشور جای دیگری نیست که اونها رو جا بدین؟....شما خیلی کله گنده اید که خانواده های شهید روش جا می گیرند؟....یا چونکه کنتور نمیندازه یه حرفی زدید که یه حرفی زده باشید؟...اگه اینجوریه منم میگم :حسین رضازاده روی سرمن....اصلا برج میلاد روی سرم...آقای مسوول خدومی که این حرفهای قشنگ رو میزنی؛تا حالا فکرشو کردی که تا چند شب خانمت بدون تو طاقت میاره؟تا حالا فکرشو کردی اگر یه روز خدای نکرده مردی سر بچه هات چی میاد؟فقظ اینو نگو که سپردمشون به خدا ؛چون این حرفها اصلا شوخی بامزه ای نیست....تا جالا هیچ وقت زنت از دوری تو گریه کرد؟....اصلا رابطه ات طوری هست که از دوریت گریه کنه؟....اصلا به تو چه ربطی داره که یک بچه کوچولو ساعت سه نصف شب بهانه باباشو میگیره؟اصلا یاد امام و شهدا دلت رو میبره کرببلا؟اصلا میدونی کربلا چیه؟میخوام ازخودت سوال کنی ؛ماهی چند بار دلت برای امام و شهدا تنگ میشه؟راستی کربلا روبیشتر دوست داری یا آنتالیا؟میدونی بعد از شهادت حسین با زینبش چه کردند؟اصلا میتونی یک