خوی وحشی گری

هوالمحبوب

این متن از طریق یک ایمیل بدستم رسید واقعا از اینهمه خوی وحشی گری حالت تهوع پیدا کردم یعنی اینقدر یک گروه از انسانها می توانند وحشی باشند!!!! البته در اینکه اروپایی ها خوی وحشی گری دارند شک نداشتم چرا که در طول تاریخ  همواره جنایات این نژاد را چه در خصوص انسانها و چه در خصوص طبیعت دیده و شنیده ایم و اینهم یک نمونه کوچک از عمق جنایات آدمهایی که خود را نژاد برتر و آزاد اندیش تر و انسان تر می دانند .

شرم بر این مردم، شرم بر این خوی،

جنایتی که هر ساله در جزیره فارو در دانمارک به مناسبت بلوغ نوجوانان و ورود به مرحله بزرگسالی قربانیانی جز دلفین های باهوش و زیبای کالدرون ندارد.

 دلفین ها را میشناسیم؛ این دلفین ها برای بازی و دوستی به نزد انسانها می آیند و این انسان های متمدنی که نمیشناسیم، با ضربات چاقو بدن آنها را زنده زنده سلاخی می کنند تا دلفین ها در خون خود جان بدهند. به نظر میرسد ساکنین متمدن نیمه شمالی اروپا با اجداد وحشی خود که در قرن پنجم میلادی به رهبری آتیلا، با فتخ روم غربی فکر، هنر، معماری و فرهنگ یونانِی-رومی را از ریشه کندند و دنیا را در سیاهی قرون وسطی فرو بردند، تفاوت چندانی ندارند.

این متن را تا می توانید برای دیگران بفرستید تا به دست کسانی برسد که بتوانند جلوی این جنایت هولناک نسبت به طبیعت و موجودات زنده را بگیرند

ما تنها یک زمین داریم

زمین خانه ماست

حامی محیط زیست باشیم

 

 

 

 

 

/ 2 نظر / 28 بازدید
SPALB

سلام برادر گل شرنده شرمنده : : : : ...شرمنده دهنشون سرویس با این وحشی بازیاشون اینو حتما با اجازتون رو وبم اپ میکنم راستی اینا تازه یه کارای دیگه هم میکنند مثلا ایزالان به جای زن یکی ازون عروسکایی رو که خودشون ساختند میخرند بیا تو وبم حتما ببین منتظریم یا حق....