هوالمحبوب

هر دم از اين باغ.........

              چه کنيم با اين حماقتها بجای برخورد با مجرم و شفاف سازی در اين زمينه قوه قضاييه مرتب سوتی می دهد بجای برخورد با ماموران متخلف با قاضی متخلف با رئيس بيمارستان متخلف و... بايد اين خبر را بخوانيم چند تا مانند شهيد رجبی ثانی بايد درست شود چرا ارباب رسانه ها در خصوص اين شهيد و خانواده او مطلبی نمی نويسند چرا در خصوص جانبازجوگندمی و مرارتهای او چيزی نمی نويسند گرد مرگ پاشيده اند بر آنها يا امروز منافع جناحی اقتضاء نمی کند در اين خصوص نوشته شود عدالت تعطيل ، تو خبرها خوندم ملک مدنی تبرئه شد تو خبرها خوندم زمين خوار بزرگ  زمينهايی با کاربری فرهنگی که متعلق به دولت است در شمال ايران به نام خود کرده تو خبرها خوندم رئيس مجلس نسبت به گرانی ها اعتراض کرده! تو خبرها خوندم هيچ کس پاسخگو نيست همه تفريحات خود را کردند همه به مسافرتهايشان رفتند ويلالهای اختصاصی شمال و کيش و... پر بود از مرفعهين بی درد کاسبها و مسافرها اما کسی از جوگندمی ها سراغی نگرفت نپرسيدند آيا خانواده او و هزاران نفر همانند او ايام عيد را چه می کنند انقلاب عدالتخواهی تعطيل بود هيچ وزيری هيچ وکيلی هيچ قوه ای پاسخگوی مردم نبود همه در مسافرت جاده ها امن چه مملکت گل و بلبلی داريم اما در خانه های فقرا درد گرانی شادی عيدشان را بی رنگ کرده بود عجب کشوری داريم مجلسش طرح تثبيت قيمتها می دهد و وعده گران نشدن اما چه کسی بايد مصوبه مجلس را اجرا کند و چه کسی بايد پی گير شود که چرا مصوبه مجلس اجرا نشد و چه کسانی بايد پيدا کنند کسانی که در اين ايام بر اساس يک سناريو مصوبات مجلس را بی اثر کردند اينها همه درد است رجبی ثانی ،جو گندمی ، فقرا ،مردم، کارمندان و.....

 

 

 

 

 

 

يک خبر تلخ

چهار تن از نمايندگان مجلس شوراي اسلامي به علت سؤال‌ نماينده شاهرود از وزير بهداشت، درمان و آموزش پزشکي در خصوص وضعيت پرونده جانباز شهيد رجبي ثاني و در پي شکايت رئيس يک بيمارستان در کرج، به مجتمع قضايي رسيدگي به جرايم کارکنان دولت احضار شدند.
به گزارش مهر، دکتر نورالدين پيرمؤذن، مخبر کميسيون بهداشت و درمان مجلس با اعلام اين مطلب به خبرنگاران گفت: دکتر کاظم جلالي نماينده شاهرود در پي شهادت جانباز رجبي ثاني در بيمارستاني در کرج، از وزير بهداشت سوال کرد و پزشکيان با حضور در کميسيون بهداشت در اين باره توضيح داد که اظهارات وزير قانع‌کننده نبود و قرار است اين سؤال‌ در صحن علني مطرح شود.
پيرمؤذن افزود: در حاشيه بررسي سؤال در کميسيون بهداشت، مرتضي اشرفي رئيس‌ بيمارستان مزبور در کرج نيز حضور داشت و در اين باره توضيح داد که کاظم جلالي توضيحات او را نيز قانع کننده ندانست و منجر به درگيري لفظي بين آن دو شد.
مخبر کميسيون بهداشت و درمان مجلس اعلام کرد: در پي شکايت مرتضي اشرفي از کاظم جلالي نماينده سؤال‌‌کننده از وزير بهداشت، اينجانب و دکتر انوشيروان محسني بندپي، نايب رئيس و دکتر حسينعلي شهرياري عضو کميسيون بهداشت به عنوان مطلع و دکتر کاظم جلالي به عنوان متهم به شعبه دوم بازپرسي مجتمع قضايي احضار شده‌ايم.
پيرمؤذن با ابراز تأسف از اين اقدام صورت گرفته اظهار داشت: اين براي اولين بار است که يک نماينده به خاطر پرسش از وزير به دادگاه احضار مي‌شود.
کاظم جلالي نماينده شاهرود نيز در جمع خبرنگاران با تاييد اين موضوع گفت: هنوز برگ احضاريه‌اي از سوي دادگاه دريافت نکرده‌ام.
گفتني است، سال گذشته، جانباز رجبي ثاني به علت درگيري با برخي افراد روانه زندان شد که به علت شدت جراحات و عفونت‌هاي شيميايي ناشي از آن در بيمارستاني در کرج بستري مي‌شود و در آنجا به شهادت رسيد.

/ 6 نظر / 3 بازدید
زهير

سلام.يادمه دبير رياضيات ما در دوران دبيرستان كه از بچه هاي جبهه بود مي گفت كه بچه ها روزي ميرسد كه ارزش ها به ضد ارزش تبديل مي شود.الان يواش يواش دارم حرفش رو به عينه ميبينم.كجايند خيزشي هاي پر مدعا كه ببينند كه مدافعان رجبي ثاني (كه خيزشي ها سينه چاكش هستند!!!!) امروز به جرم دفاع از خون او به دادگاه فراخوانده مي شوند؟!!!!!

arash

سلام حاج رضا جان هنوز جمله پر معنای شهيد باکری در خصوص ۳ گروه بعد از جنگ جانهايمان را می سوزد شما آن گروه سومی هستيد که آتش اين عشق وجودتان را هنوز می سوزاند با دلهايی دردمند هنوز رزمنده ايد دلم از اين خبر و از متنت سوخت و خاکسترش بر باد دادم تا شايد خاکستر دل سوخته ام مرهمی بر تن دردمند دردمندان باشد کجايند مدعيان دروغين مردم سالاری حال بروند به عشق رياست جمهوری همپياله سرمايه داران شوند نرد عشق در اورکات با عشق بازان اين دنيايی ببازند معين کجاست کروبی کجايند وزير بازرگانی کجاست وزيربهداشت چه غلطی می کند مسئولين و مجريان قانون کجا هستند خدايشان نيامرزد کسانی که از عشق به مردم تنها قدرتش را دوست دارند کجايند آنها که در منابرشان از علی می گفتند که هيچ کاخی بنا نشد مگر درکنارش کوخی بناگرديد ولی خود کاخ نشينی را برای خود و فرزندانان پسنديدند امريکا چه نيازی به حمله به ايران دارد آنها کار امريکا را چه خوب در ايران انجام می دهند

انجمنهای اسلامی خیزش

با سلام ممنون حاج رضای عزیز بخاطر راستگوئیت، دوست تان داریم یا حق

نيما سلوكي

به نام خدا (()) حاجي جون اين همون قصه نفوذيهاست كساني كه نمي خواهند كام مردم شيرين باشد فرقي نمي كند اين نفوذي همه جا هست حتي تو قوه قضاييه تو نيرو انتظامي تو ..... در همه جا فقط بايد مردم رو بيدار كرد سره از ناسره بايد شناخته شود چرا كسي ديگر پي گيري از شهادت رجبي ثاني نمي كند جدا خانواده او الان در چه وضعي هستند بايد نهضت دفاع از رزمندگاني كه ساليان دراز همه چيز خود را در دفاع از اين مردم هزينه كردند از جان و همه چيزشان پر رنگ تر و فعال تر شود اگر امروز بفكر رزمندگان 8 سال دفاع مقدس بودند فردا در هنگامه جنگ با امريكا مردم مي دانند اگر امروز براي كشورشان جانفشاني كنند و هر حادثه اي ببينند حكومت و مردم در آينده آنها را فراموش نمي كنند و اين انگيزه اي ديگر در دفاع است اما كو گوش شنوا

نيما سلوكي

در دوران جنگ خاطره ای از صدام نقل می کردند که هميشه می گفتيم کاش ذره ای غيرت صدام در دفاع از سربازانش در بعضی از مسئولين ما بود می گفتند صدام روزی به بيمارستان برای عيادت مجروحين جنگ می رود و در يکی از طبقات بالای بيمارستان از مجروحی سوال می کند آيا به تو رسيدگي می شود و مجروح مواردی از عدم رسیدگی کادر بيمارستان و دکتر مطبوعه می گويد می گويند صدام از هما جا دکتر را به پايين ساختمان پرت می کند و می گويد اين سزای کسيست که به مجروحين جنگ رسيدگی نکند تقريبا به اين مضمون اما دور باد از مسئولين ما که چنين ظلمی بکنند اما کاش يادشان بياييد امثال رجبی ثانی ها و يا جو گندميها بودند که امروز آنها بر صندليهای رياست تکيه زده اند و دارای ثروت و مکنت و کلفت و نوکر ويلا و ....شده اند

غلامرضا همدانی

سلام حاج رضا . دو تا مطلب . اينکه داره خيانت ميشه يک چيز مسلّمیه . ولی چیکار باید کرد با این خیانت ها . توی این موندم / دوم اینکه همین آقا زهیر راست میگه . خیزشی بیان ببینند که اینقدر دارند خودشون رو دایه مهربون تر از مادر نشون می دن . / در ضمن اگر یه سری به این ایمیل من بزنی بد نیست . چون ایمیلی ازت ندارم میگم / یه کار کوچولو باهات دارم . البته اگر امکان داره ؟ فی امان الله