نامه سرگشاده به کروبی در پاسخ به بیانیه دوم وی

بسم القاصم الجبارین

آقای کروبی  بیانیه سراسر چرندیات و مزخرفات شما را خواندیم و به اینهمه نامردی در حق ملتمان از جانب شما فقط ناباورانه نگاه کردیم اما آقای کروبی  مطمئن باش جواب این خیانت و نامردی را به زودی خواهیم داد.

از همان روزهای مسئولیت شما در بنیاد شهید وقتی یکی یکی خبرهای ظلمها و فسادهای شما را می شنیدم به خباثتت پی بردیم وقتی همسر نالایق و بی سواد خودت را در مسئولیت امور درمانی بنیاد شهید قرار دادی فهمیدیم با چه خبیثی روبرو هستیم وقتی بعد از وفات امام و انتخاب آیت الله خامنه ای  به مقام معظم رهبری با نادانی و جهالت مثال زدنی از برکناری خودتان از مسولیت بنیاد شهید طفره رفتید و همانند آن مناظره دیدنی با آقای احمدی نژاد رئیس جمهور محبوب و منتخب 24 میلیونی ملت ادعا کردید از امام راحل احکامی دارید که هیچکس ندارد مطئن شدیم و یقین کردیم با چه شیطانی روبرو هستیم ، اما شمایی که در سیما چون دلقکی در مناظره ها و مصاحبه ها و فیلمهای تبلیغاتی  موجب خنده مردم می شدید ، این بار همچون چهار سال پیش که با جرزنی و بچه بازی نتیجه انتخابات ریاست جمهوری را قبول نکردید مجددا باز هم با  این بیانیه با کودنی و حماقتی مثال زدنی انتخاب مردم را به سخره گرفته و رای مردم را بی ارزش دانسته و رئیس جمهور منتخب مردم را مورد قبول ندانستید ، اما اقای کروبی هرگز سوال رئیس جمهور ملت شجاع ما را جواب ندادید  شما در اول انقلاب یک خانه 100 متری بیشتر نداشتید امروز یکی از سرمایه دارترین افراد این سرزمین هستید در حالیکه شما هرگز کار اقتصادی در این کشور نکرده اید اینهمه ثروت را از کجا آورده اید ؟

آقای کروبی  شما بواسطه این بیانیه  در همه اغتشاشات مسئول هستید و مسئول خونهایی که بدست ارازل و اوباش ریخته می شود شما مسئول همه بی حرمتیها به بانوان محجبه این کشور هستید شما مسئول جنایت و خیانتی هستید که ارازل و اوباش بر سر این مملکت در می آورند .

آقای کروبی  30 سال مبارزه  و ایستادگی ملت ما در مقابل زورگویی ها و ستمهای دولتهای استعمارگر از ما مردان و زنانی ساخته که در مقابل همه مشکلات قدرت ایستادگی پیدا کرده ایم، آقای کروبی  شما از امنیتی که ما با بذل خونهایمان در این 30 سال ایجاد کرده ایم سوء استفاده کرده و با نامردی تمام در مقابل خواسته بر حق ملتتان ایستاده اید همه ما می دانیم شما با همه وجودتان نگران از دست دادن موقعیت و قدرت وشوکت و ثروت بناحق بدست آمده خودتان هستید و باز هم همه ما می دانیم شما هرگز دلتان برای جوانان این سرزمین نسوخته ونمی سوزد اما با حربه  حیله و مکاری ،  گروهی از مردم این سرزمین را که تعداد بیشماری ارازل و اوباش در بین آنها نفوذ کرده اند  را در مقابل اکثریت مطلق مردم قرار داده اید و موجب ناآرامی و اغتشاش در کشور شده اید .

اگر قوه قضاییه ما کمی شجاعت داشت اگر دادسرای ویژه روحانیت ما تنها از خدا می ترسید آن لباس مقدس روحانیت را از تن شما بیرون می کشید و ثروت بناحق در آورده شما را به نفع مردم محروم و مظلوم ایران مصادره می کرد و بخاطر جنایات بیشمارتان شما را محاکمه و مجازات می کرد شما در مقابل دیدگان میلیونها بیننده چون جاهلان از 300 میلیون تومانی که جزایری کلاهبردار و متهم به شما داده بود دفاع کردید آیا فکر می کردید مردم قوه تشخیص ندارند که ببینند شما چقدر احمق هستید و همین مردم بخاطر همه این حماقتها که به عنوان رئیس مجلس ششم نتواسته بودید تشخیص دهید یک کلاهبردار برای چی به شما  پول داده  ارزشی برایتان قائل نبوده و به شما رای ندادند، قصه شما ، میرحسین و رضایی که در یک جبهه بر علیه احمدی نژاد مبارزه می کردید قصه نامردهایست که با اینکه می دانستند شکست می خورند اما تمام تلاششان را می کردند تا با ناجوانمردی و دروغ پشت حریفشان را به زمین بمالند اما هیهات .

آقای کروبی هر بیاینه ای که می خواهی بده اما انقلابیون این سرزمین و ما  خوشحالیم که طشت رسوایی تو و خاندانت و هاشمی و خاندانش و ناطق نوری و خاندانش و خاتمی و خاندانش و میرحسین نادان و مهره دشمنان نظام با همسرش و رضایی و دیگران از بام بر زمین افتاد و نزد حقیقت جویان وعدالتخواهان این سرزمین بی آبرو شدید واقعا چند سال باید زحمت می کشیدیم تا بگوییم شما به مردم دارید خیانت می کنید چند سال باید فرزندانمان وجود نحس شما را در این کشور تحمل می کردند چند سال باید قیافه های نحس فرزندان شما را که فرزندان ما را رعیت خود می پندارند  و کشورهای اروپایی و کانادا و امریکا حیاط خلوتشان بود را باید تحمل می کردیم چند سال باید ؟ اما رئیس جمهور شجاع و دلیر ما که از بطن این مردم و از خیل رزمندگان دفاع مقدس برخواسته طشت رسوایی  شما را بر زمین زد و این خواسته همه دلسوختگان و پابرهنگان نظام را عملی کرد و امروز روزهای جهنم شماست .

آقای کروبی هیچ فکر نمی کردید روزی مکاریها و جانماز آب کشیدنهای شما بر ملا شود هیچ فکر نمی کردید روزی مردی از جنس مردم بدون هراس همانطور که طشت رسوایی  و دروغهای صهیونیستها را در خصوص هلوکاست بر زمین زد رئیس جمهور این سرزمین شود و بی هراس از جنایتهای شما ودوستانتان دروغگوییهای شما را بر ملت برملا کند .

اقای کروبی امروز در این دنیا روز محاسبه است شما خوب می دانید شما حتی لیاقت هم ردیف شدن با طلحه و زبیر را هم ندارید شما از آنها هم نامردترید شما نان ملتتان را خوردید اما به آنها خیانت کردید .

آقای کروبی حرف پایان

ما ایستاده ایم هر چند از نامردیهای شما دلگیر و غمگین هستیم هرچند از نامردیهای هاشمی و خاندانش و موسوی که روزگاری دوستش میداشتیم ناراحتیم اما وجودمان انباشته از آتشفشانیست که خواهان سوزاندن شما در آن است مطمئن باشید همه نامردها و خیانتکاران به مردم در آتش خشم الهی مردم این سرزمین خواهند سوخت

گروهی از وبلاگ نویسان ارزشی

/ 8 نظر / 20 بازدید
سبز سبز

اگه علی که شما می گید شبیه خودتون هست و طلحه و زبیری که می گید مثل میر حسین هست درود بر طلحه و زبیر

bi nam

شما که این همه دروغو خوب می شناسید بدونید دروغ هرچی گنده تر باور کردنش راحتتر خواهشن مردم ایران فراموش کردند که قبل از این یه ماه اخر وضعشون چطور بود اون فریبکار کثیف تونست با پولی که از کیسه اش در اورد و بین مردم تقسم کرد عده قلیلی رو فریب بده و با گرو گرفتن از شو ن اونا رو به رای دادن ترغیب بنابرای توانست با حیله برای خودش هوادارانی از جمله . . . ( خیلی ناراحت کنند است که بنویسم) جمع کنه یه خورده توجه کنید که چقدر این جریان کثیفه و اینا رو بیاره جلو خیل کثیری که به نماینده راست گو و مردمیشون رای دادند.

سبز

ریا کارانی مثل شما ها روزی به سزای خود خواهید رسید مردم عزیز ایران چیزی ندارند که در برابر شما خفاشان از خودشون محافظت کنند که همه رو تحدید می کنید. خدا از سرتون نگذره

علی

تهدید بشریت شمایید که علنا همه رو تهدید به مرگ و کشتار می کنی ایشالا دست مردم شما دست شما رو خواهد شکوند. مطمئن باشید.

مرتضی

چقدر چالب 4 تا نظر همه بی آدرس همه به فاصله یکی دو دقیقه بعد از هم و همه یک اراجیف را نوشتن البته این همان دیکتاتوری اقلیت هست . با اجازه صاحب وبلاگ که من بند بند این پست رو می خواهم آب طلا بگیرم یه جواب کوچولو به این 4 تا بدم 1- شما حتی قاعده یک بازی را بلد نیسیتد حتی بلد نیسیتد این بازی چه ابزاری دارد شما از اول توی بازی فقط فکر پیروزی خودتان هستید حتی اگر حریف 10 تا گل به شما بزنه شما به هزار دلیل مزخرف که این روزها آقایان موسوی و رضایی و کروبی می گند می گویید پیروز میدان شما هستید 2- وحشتناکتر اینکه شما تنها خودتان برایتان ارزش دارد برخلاف همه شعارهای مردمگرایی و دمکراسی و حقوق شهروندی و جامعه مدنی شما در این شورشها و در این جنایتها رای مردم روستاها و شهرهای کوچک و یک اکثرین نجیب را بی ارزش دانسیتد حتی بدنبال یک راه کار قانونی هم نیسیتد تنها به نابودی حریف فکر می کنید 3- بقول این حاجی ما زنده بر آنیم که آرام نگیریم موجیم که آسودگی ما عدم ماست .

ذبیح

زنِ همه تون را گاییدم.

ذبیح کن

فعلا که داش ذبیح زنانتان در خدمت اراذل و اوباش گاییده شدند خودتان هم دنبالشون

اشک آتش

سلام احتمال بهشت رفتن کروبی وجود دارد.به هر حال خدا از هرکس قدر استطاعت فکری و ذهنی خودش انتظار دارد! یعنی روزی میرسد دادگاههای ما دست آدمهای جیگردار بیفتد؟!