آقای عارف شما زمان انقلاب کجا بودید یا در زمان فتنه 88 در کدام جبهه بودید؟

رییس بنیاد امید ایرانیان اصلاح‌طلبان را وفادارترین افراد به انقلاب اسلامی ایران دانست و گفت: کسانی که به برکت انقلاب اسلامی صاحب تریبونی شده‌اند با چه جسارتی به خود اجازه می‌دهند اصلاح‌طلبان را فتنه‌گر و ضد ولایت فقیه معرفی کنند؟ عده‎ای که این اتهامات را به اصلاح‌طلبان می‌زنند کاش جسارت این را هم داشتند که بگویند در زمان پیروزی انقلاب چه می‌کردند.
چدا آدم خنده اش می گیرد از اینهمه وقاحت و نادان تصور کردن مردم ،ظاهرا  جناب عارف چون چند سال از فتنه 88  و یا خباثتها و خیانتهای دولت خاتمی گذشته  تصور می کند مردم یادشان رفته است  چه خیانتی آنها کرده اند و اینکه در فتنه 88 تمام اصلاحطلبان در قامت فتنه گران ظاهرا شده بودند و کم مانده بود کل کشور را به تاراج دشمنان ایران بدهند
جناب عارف که چنین ادعای دروغینی را مطرح می کند می تواند بگوید چند درصد از اصلاحطلبان در جریان فتنه لب به اعتراض گشودند و یا امروز که ادعا می کنند تابع ولایت فقیه هستند در حمایت از ولایت فقیه و قانون و رای برآمده از آرای مردم به مقابله با فتنه گران برخواستند ؟
عارف با نهایت وقاحت و جسارت که برآمده از انقلابی عمل نکردن مسئولین در مقابل خواست انقلابی برخورد کردن مردم بر علیه سران فتنه است  امروز مدعی هم شده است .

حاج رضا

ظاهرا ایشان تصور می کند می توانند منافقانه با ادعای پیروی از ولایت فقیه که این روزها از دولت اعتدال هم  می شنویم  ولی خلافش را ملاحظه می کنیم با این ادعا نماینده های طرفدار فتنه را وارد کارزار انتخابات کند که زهی خیال باطل .
عارف ادعای مضجک و خنده داری را هم کرده است فرموده کاش آنها که به اصلاح طلبان این اتهامات را می زنند بگویند در زمان پیروزی انقلاب چه می کردند باید به عرض جناب عارف برسانیم اینکه خودت را به جهالت زده ای مهم نیست اما اینکه فکر می کنی مردم مانند خودت فراموش می کنند جای سوال بسیار است و اتفاقا این مردم هستند که از شما و امثال شما و البته اکثریت مطلق فتنه گران این سوال را  دارند که شما در زمان پیروزی انقلاب چه می کردید ؟ حتی اگر در زمان پیروزی  انقلاب همچون همه ملت ایران سهمی در مبارزه داشتید ایا بر سر آرمانهای امام راحل باقی ماندید ؟  آیا در توطئه های سنگینی که دشمن برای نابودی انقلاب بپا کرد پشت سر این مردم ماندید یا اینکه سکوت کردید یا همراه شدید تا شاید به قدرتی که مردم به شما نداده اند برسید .
عرض ما این است جناب عارف حال که قوه قضاییه ما بر خلاف خواسته مردم ما با فتنه گران و سران فتنه انقلابی برخورد نکرد و هنوز هم از داشتن تریبون محروم نیستید و بیشترین تریبون در کشور و خارج از کشور در اختیار شماست  و حتی ناباورانه احزاب توطئه گر و فتنه گری چون حزب اتحاد ملت اجازه فعالیت می گیرند با شعور مردم بازی نکنید و تصور نکنید حافظه مردم از جنایات و خیانتها و خباثتهای دوستان فتنه گر شما پاک شده است که اگر چنین تصور می کنید که می توانید به شعور مردم توهین کنید خیال باطلی دارید  اگر فکر می کنید با این ادعای مضجک خیانتها و جنایتهای دوستانتان را می توانید لاپوشانی کنید هم خیال باطلی است تنها راه برگشت دوستان شما توبه و عذرخواهی از پیشگاه ملت شجاع و انقلابی ما و در مسیر انقلاب گرفتن و مبارزه با دشمنان ملت ایران است نه همراهی با دشمنان این کشور این انقلاب و این مردم . والسلام

/ 0 نظر / 117 بازدید