آخه چرا محمد جواد اردشير لاريجانی مگه مملکت قعط الرجاله

هوالمحبوب<?xml:namespace prefix = o ns = "urn:schemas-microsoft-com:office:office" />

با سلام

        وقتي اين خبر را خواندم كلي تعجب كردم آقای جواد لاريجاني هميشه براي من تداعي گر ديپلماسي متعفن در زمان جنگ است هنوز برو بچه هاي جنگ از اين آدم و ديپلماسي منفعلش به بدي ياد مي كنند  كسي كه در نهايت با دستور امام خميني از قائم مقامي وزرات خارجه عزل شد كسي كه تحليلهاي وي در خصوص ارتباط با امريكا موجب شرمندگي جمهوري اسلامي بود كسي كه هميشه براي من نوع ديپلماسي كشورهاي ضعيف در مقابل قدرتمندان را تداعي مي كرد اما چرا آقاي  احمدي نژاد از ميان اينهمه ديپلمات اينهمه آدم متخصص و انقلابي سراغ اين آدم رفته واقعا موجب تاسف است امروز حالم كلي گرفته است  نمي دانم آيا چون ايشان نسبت فاميلي يعني برادر آقاي لاريجاني دبير شوراي امنيت است اين تصميم گرفته شده است هميشه من بين اين دو لاريجاني فرق مي گذاشتم همه جا از لاريجاني دبير شوراي امنيت به خوبي ياد مي كردم البته در زمان رياست ايشان در صدا و سيما بخاطر اينكه مرتب شبكه هاي مختلف با اردشير لاريجاني مصاحبه و ميزگرد مي گذاشتند ناراحت بودم و هميشه به اين كار انتقاد داشتم يعني مملكت ما اينقدر قعط الرجال است كه دوباره اين آدمهاي امتحان پس داده بايد سر كار بيايند آقاي احمدي نژاد حالم رو خیلی گرفتي اما بازم دوست دارم

 17.gif17.gif

(((((((((جواد لاريجاني،‌ حامل پيام احمدي‌نژاد به چين!)))))))

محمدجواد اردشير لاريجاني، فرستاده ‌ويژه رئيس‌جمهوري‌ ايران، صبح روز سه‌شنبه به‌وقت محلي براي گفت‌وگو و مذاكره با مقامات چين وارد پكن پايتخت اين كشور شد.

فرستاده ويژه رئيس جمهوري ايران كه حامل پيام محمود احمدي‌نژاد است، قرار است با مقامات چين ديدار و گفت‌وگو كند.

لاريجاني به ايرنا، گفت كه در ديدار با مقام‌هاي چين درباره مسائل مهم در روابط دو كشور و مسايل منطقه‌اي و بين‌المللي بحث و تبادل‌نظر خواهد كرد.

وي گفت كه سياست‌هاي تحميلي و يكجانبه‌گرايي كه شرايط خطرناكي در منطقه خاورميانه ايجاد كرده‌ است، در ديدار با مقام‌هاي چين مورد همفكري و مشورت قرار خواهد گرفت.

فرستاده ويژه رئيس‌جمهوري ايران به چين كه براي سفري دو روزه وارد پكن شده است، همچنين گفت: درباره عواملي كه به بسط و گسترش روابط تهران ـ پكن بر اساس افق‌هاي كاملا جديد منجر خواهد شد نيز مباحثي مطرح مي‌شود.

 

/ 43 نظر / 5 بازدید
نمایش نظرات قبلی
soroosh

بيچاره به ملت که هر روز بايد به يک ساز برقصد يک روز قبول کند که ساده زيستان و بخشندگان بهشتی اند يک روز قبول کند که ما فقط مسئول خودمان هستيم و گور پدر انفاق .يک روز بايد هورا بکشد که اسراييل بايد محو شود و روز ديگر بايد متهم شود که اگر برای اين جمله هورا بکشی شعور سياسی نداری .يک روز بايد با فراق خاطر زمينهايش را به رعيت ببخشد وگرنه دادگاه انقلاب به زور می گيرد البته در آن موقع ولایت و سلطه بر مردم عادی بر خلاف سلطه بر فرزندان آقای هاشمی که حرام است جایزاست و عوام با همین روش به قول شما قبایلی اداره می شدند روز ديگر بايد قبول کند که اين انتقال زمين فقط برا عوام جايز است و بالایی ها اصلا لازم نيست به رعيت فکر کنند تازه آدم خوبه هم اونا هستند چون از دست آقا حکم خوب بودن ازلی دارند .----در خصوص حرفتان در مورد احمدی نژاد هم از ايرادهای جدی به ايشان است من منتظرم تا کمی مهلت داده شود وگرنه من هم انتقادم را شروع می کنم .ايشان بايد حتما دانه درشت ها را معرفی کند ... گر مسلمانی اين است که کاخ نشينان دارند-وای اگر از پس امروز بود فردايی... يا حق

محمود

آقای محترم، بنده گفتم که انفاق وظيفه هر آدمی است، يک بار درست بخوان! عجب مصيبتی است. آقا اصلاً من از هاشمی دفاع نمی‌کنم چرا شما متوجه نيستی که دارم از انتصاب آقای خامنه‌ای دفاع می‌کنم. شما خودت هم گفتی که با اين انتصاب مشکل داری... چرا تهمت بی‌اساس کاخ‌نشينی می‌زنی؟ کی گفته من شمال شهر زندگی می‌کنم؟ آقای محترم شما نماز جمعه نمی‌بينی که هاشمی به عنوان نيابت امام جمعه (که خود آقا هستند) نماز برگزار می‌کند و ما هم به دليل اين که آقا را قبول داريم پشت سرش نماز می‌خوانيم؟ شما از کجا می‌دانی هاشمی ميلياردر است؟ آقای محترم من هم با نظريه‌ای که آقای هاشمی دادند (مبنی بر مانور تجمل) در خطبه‌های سال ۷۰، موافق نبودم و نيستم (احتمال می‌دهم شما در آن سال کم سن و سال بوده‌ايد) و آقا اين انحرافات را تصحيح کردند ولی اين چه ربطی دارد که هر اتهام دشمن‌شادکنی را بر آقای هاشمی روا بدانيم؟ يک بار ديگر صريح می‌گويم: شما با انتصابی که آقا انجام داده‌اند مشکل داريد پس به طور مشخص برايتان عدالت آقا مسأله و سوآل است، پس برويد و شعار حمايت از ولايت ندهيد. برويد زير بيرق همان مراد دکتر احمدی‌نژاد. والسلام.

محمود

تجمل‌گرايی و مال‌اندوزی طبق فرمايش صريح آقا برای مسئولين نظام اسلامی آفت است اگر شما اثبات کرديد که چنين مواردی وجود دارد که بايد آقای هاشمی بلافاصله و بی‌درنگ توسط آقا عزل شوند. بنده هم بی‌شک قبول می‌کنم، اين جور نيست که من اينها را روا بدانم اما اگر در مورد فرزندشان ثابت شد درست است که مايه‌ شرمساری و سرشکستگی آقای هاشمی خواهد بود اما پدر را به جرم پسر مجازات نمی‌کنند. به هر صورت شما در پله اول که همان اثبات قضيه است مشکل داريد می‌نشينيد دور هم گناه کبيره غيبت و تهمت آن هم به مسئول نظام اسلامی را به بهانه‌های ناموجه روا می‌دانيد و بعد هم خودتان شايعاتی که دشمنان يا دوستان نادان ساخته‌اند را باور می‌کنيد و عين حقيقت می‌دانيد! همين حرف شما چقدر بی‌اطلاعی شما را نشان می‌دهد که گفتيد هاشمی سهامدار مترو است! مترو شرکت دولتی است و سهامدار خصوصی ندارد. آقا دروغ که حناق نيست. بگوييد اما بالاخره آخرتی هم در کار است. هر وقت شما سندی از فساد هاشمی منتشر کرديد و در محکمه محکوم شد من قبول خواهم کرد.

محمود

شما از کی صاحب فتوا شده‌ايد که می‌گوييد ((بر يک روحانی واجب است تا جايی که می‌تواند از مالش انفاق کند و خودش را هم‌سطح عوام قرار دهد؟)) اصلاً چنين فتوايی بی‌حجت و بينه‌ی شرعی است. در ضمن آقای هاشمی از حمايت‌گران اصلی و کمک‌کنندگان مالی انقلاب بوده‌اند و بسياری از تبليغات و سازماندهی‌های انقلابی با هزينه‌ شخصی ايشان انجام شده آن هم زمانی که اميدی به پيروزی انقلاب نبود. الان هم شما از کجا می‌دانی انفاق نمی‌کند؟ از کجا می‌دانی سطح زندگی خيلی بالايی دارد؟ جز شايعات؟ آيا رفتی و خانه‌اش را ديدی؟ يا اين که هر جا به اتهام گفتند اين زمين مال پسر هاشمی و آن ويلا مال دخترش است حرف دشمن و ضدانقلاب را درجا قبول کردی؟ طرف ثروتمند است، ذلک فضل‌الله يؤتيه من يشاء، ان‌شاء‌الله در راه درستش هم خرج می‌کند و تا خلافش ثابت نشده نسبت خلاف دادن به آدم مسلمان گناه است. البته بعضی‌ها حسادت می‌کنند، ظاهراً ثروتمند بودن خودش بالذات گناه کبيره است اما غيبت و تهمت فساد مالی زدن و رانت‌خواری هيچ اشکالی ندارد بلکه مستحب است!

محمود

والله هيچ وابستگی مالی و مقامی به اين آدم ندارم دلم می‌سوزد که چرا به اين سادگی سرمايه‌های انقلاب را با اتهام‌های اثبات نشده و جنگ روانی دشمن تخريب می‌کنيم.

سروش

من اگر به آن شایعات مطمئن بودم لیست دارایی ها را دارم مطمئن باشید در وبلاگم می زدم اما من در مورد چیزهایی که اطمینان دارم با شما صحبت کردم در مورد مشاور انتخاباتی ایشان یعنی کرباسچی و در مورد سرمایه گذاری اصلی پسر ایشان در مترو و در مورد بنزهای چند صد میلیونی در مورد اینها مطمئن هستم و در مورد پول داری ایشان هم همین بس که خودشان در نماز جمعه گفتند که ما از قبل هم متمکن بودیم و باغدار و برای من همواره سوال است چرا باغهای ایشان تقسیم نشد .به هر حال فرقی نمی کند اگرمن هزار دلیل بیاورمو ثابت کنم ثروتمند و ميلياردر هستند شما دليل برای برائت پيدا می کنی . و در آنوقت حتمآ می گوييد که روايت داريم اگر فقر از يک در بيايد از در ديگر ايمان می رود ...هر کس به وظيفه خود عمل کند بهتر است شما برائت تشخيص مصلحتی ها را بجویی و ما سعی می کنيم به چالش بکشيم تا مطمئن شويم و وقتی مطمئن شديم ديگر خيلی صرح تر که نه با حرف با عمل کنار می زنيم ...خدا همه روحانيون همرنگ مردم را و کت شلواری های مکتبی که از برخی روحانيون روحانی ترند را حفظ کند ... يا حق.

yek irani

همشون سر و ته يک کرباسن... از بالا تا پايين... برای همين فرقی نمی کنه که کی بياد...جوش نزن

هومن

http://www.mellatnews.org/news.asp?id=1209 http://www.irna.ir/en/news/view/line-8/8410256237114919.htm

حاج حمید

با عرض سلام و ادب و احترام خدمت برادر بزرگوارم حاج رضای عزیز. ضمن عرض تبريک فرا رسيدن بهار طبيعت . بسي باعث خرسنديست که در سالي که گذشت توفيق يافتم بارها ميزبان حضور پر مهر شما در کلبه محقرم باشم و از نظرات و رهنمودهاي شما بهره مند شوم . اميدوارم در سال جديد نيز همچون سال گذشته مفتخر به حضور گرم ، مهربان و صميمي شما گردم. مجددا فرصت را مغتنم مي شمارم و از بذل و عنايت شما صميمانه تشکر و قدر داني مي کنم . انشالله در ظل توجهات حضرت ولي عصر (عج)‌ موفق و سر بلند باشيد به اميد ديدار شما يا علي مدد . التماس دعا (بکوشيم بنده خدا شويم چرا که بنده خدا هراسان نمي شود )

ياس

سلام بر شما دوست عزيز و بزرگوارم سال نو و حلول بهار طراوت و زیبایی را به شما و خانواده محترمتان تبريك عرض مي كنم . اميدوارم سرآغاز سال جديد، سرآغاز روزهاى نو، زيبا و بانشاط و سرشار از سعادت و خوشبختى براى شما باشد. از صميم قلب دعا مي كنم روز و نوروز خوش و بهاران باصفايى ، با بركت و زيبايى ، در انتظار همه ى ما و شما باشد، و سال پُربركت و سرشار از عزت و عظمتى را در پيش داشته باشيد. حاج رضاي بزرگوار با اجازه شما لينك زيباي وبلاگتون رو در ليست دوستان قرار دادم وبلاگتون بسيار پرمحتوا ست خيلي به دلم نشست هميشه شاد و خرم و بهاري باشيد