یاد باد آن روزگاران یاد باد

من تشنه عدالت و شیفته انقلابم هستم ، می خواهم تا آخرین لحظه عمرم در راه برپایی عدالت و ریشه کن کردن ظلم مبارزه کنم حتی اگر در این راه جان ببازم خیالی نیست
 
احمدی نژاد مردی از جنس مردم
ساعت ٩:۳٧ ‎ق.ظ روز ۱۳۸٤/۸/۱٢ : توسط : حاج رضا
هوالمحبوب
با سلام
اين روزها روزهای آزمايش الهيست آزمايشی برای شناخت سره از ناسره  برای شناخت آدمهايی که سالهاست بدروغ دم از مبارزه با اسرائيل می زنند و تنها با زبان دیپلماسی و طوری که نه سيخ بسوزد و نه کباب سخن می گويند آنها يادشان رفته يکی از بزرگترين اهداف اين انقلاب نابودی اين رژيم دد منش نژادپرست است که قبله اول مسلمين را با جنايات بی شمار در اشغال خود دارد سالها آرزو داشتيم کسی رئيس جمهور ما باشد که حرف دل انقلابيون را همانند خودشان بزند بدون بازی با الفاظ بدون دادن شعارهای دروغين و اين روزها احمدی نژاد حرف دل همه انقلابيون را از جايگاهی زد که که جز شهيد رجايی کسی ديگر نزده بود شهيد رجايی هم اهل بازی با الفاظ نبود او هم در بازيهای دیپلماسی سياستمداران دروغين گرفتار نشده بود و اين روزها چه روزهای زيبايست احساس اينکه رئيس جمهوری دارم که بی ترس از حمله خناسان داخلی قدم در راه امام فرياد آن بزرگ مرد تاريخ جهان اسلام را با شجاعت در مقام رياست جمهوری اسلامی ايران بر کشيد که اسرائيل بايد از صحنه روزگار محو شود مرا غرق در غرورکرده است بگذار خناسان بگويند ما نبايد چنين بگوييم و چنان بکنیم ۱۶ سال دور شدن از ارزشهای انقلاب برايمان کافيست ۱۶ سال دور شدن از شعارهای و سخنان امام کافيست ای تف بر اين بی غيرتانی که نان به نرخ روز خورند و امروز برای دشمنی با اين مرد (رئيس جمهور) هم زبان با دنيای استکباری به او حمله می کنند براستی تاريخ بر نامردی و بدعتهای زشتی که اينها در انقلاب گذاشتند گواهی خواهد داد
در زير متنی را که مرتضی شيميايی در اين خصوص آورده است با اجازه ايشان در اينجا نيز آورده می شود .
 
صدای اسرائیل از داخل به گوش می رسد!!!

سلام

عید سعید فطر رو تبریک عرض می کنم.

۱۳ آبان ماه سالروز فتح لانه جاسوسی آمریکا رو تبریک عرض کرده و یاد و خاطره شهدای دانشجو و دانش آموز رو گرامی میداریم.

متاسفانه در این چند روز و با پخش سخنرانی رئیس جمهور محبوب آقای دکتر احمدی نژاد بر ضد رژیم اشغالگر قدس جوسازی جهانی از پیش تعیین شده ای بر علیه ایشان شکل گرفت که واکنش های مختلفی را در بر داشت.عده ای از مردم دنیا در حمایت از این سخنان تظاهرات کردند و عده بسیار زیادی از جمله دولتمردان دنیا نیز با این سخنان مخالفت کردند!

اما مسئله ای که واقعا دل انسان را به درد می آورد شنیدن صدای دشمن از حلقوم بعضی از داخلی ها و همراه شدن آن ها با دشمنان بود.عده ای انسان نان به نرخ روز خور و دمدمی مزاج سخنان آقای احمدی نژاد را تند و افراطی خواندند و عواقب آن را متوجه مسئولین دانستند.به طور مثال وبلاگ انجمن های اسلامی!!! خیزش سرخ این سخنان را تند و افراطی خواند و جبهه مشارکت ایران اسلامی!!! عواقب آن را متوجه مسئولین دانست و....

اما باید گفت که سخن گفتن بر علیه اسرائیل با هر شدتی و در هر زمانی هیچگاه افراطی گری و تندی محسوب نمی شود.چون مسئله اسرائیل یک موضوع کاملا مشخص است که قبلا همین بوده الان همین است و در آینده نیز همین خواهد بود.موضع ما در برابر این غده سرطانی همیشه روشن است.ما که در مواضعمان اعلام کرده ایم همیشه خصم اسرائیل خواهیم بود و با آن به مبارزه خواهیم پرداخت تند و افراطی خواندن همچنین سخنی برای ما واقعا بی معنی و غیر قابل هضم است.

آقای دکتر محمود احمدی نژاد در این سخنان خود هیچ گاه حرفی فراتر از سخنان و مواضع حضرت امام در خصوص اسرائیل نزده است.پس چطور است که آقایان حرف حضرت امام را تند و افراطی نمی دانند!!!

جواب این سوال را من می دهم.برای این آقایان موضوع اصلی اسرائیل نیست.بلکه مسئله اصلی فردی است که این سخنان از دهان او بیرون آمده است.

عده ای از شکست خوردگان و طرد شدگان که هنوز زخم سیلی محکم مردم بر صورت آن ها در جریان انتخابات التیام نیافته است همواره در صدد هستند تا به هر نحو ممکن به تخریب شخصیت آقای دکتر احمدی نژاد بپردازند.و این بار چه روش منافقانه و چه راه زشت و کثیفی را در پیش گرفته اند.عقده حقارت و ناراحتی و عصبانیت از به دست نیاوردن قدرت چنان اینان را می آزارد که حاضر شده اند با دشمن قسم خورده اسلام و انقلاب اسلامی هم نوا شده و با نادیده گرفتن خون هزاران مسلمان قتل عام شده به دست این رژیم سفاک برای پیشبرد اهداف پلید خود از این موضوع روشن و مبرهن وارد شوند.

جالب این جا است که آریل شارون نخست وزیر این رژیم در سخنانی بیان کرد که سخنان احمدی نژاد آرزوی تمامی کشور های خاورمیانه است اما کسی جرات بیان آن را ندارد!!!

آن وقت همین آقایان مدعی پیروی از راه امام و بعضا عمامه به سر با نادیده گرفتن مواضع بنیان گذار جمهوری اسلامی و پرچمدار مقابله با اسرائیل غاصب سخنان سراسر قاطعیت این بسیجی مخلص را تند و افراطی می خوانند!!!

آقایانی که ادعای رهروی خط امام دارید و سینه خود را برایش چاک می زنید!

کجای سخنان رئیس جمهور ما با مواضع حضرت امام تفاوت دارد؟؟!!

کجای این سخنان ذره ای تند و افراطی بوده است؟؟!!

کسی که مستقیما به احمدی نژاد فحاشی می کند شرف دارد بر شمایی که برای تخریب او با دشمنی مانند اسرائیل همراه می شوید.

شما ننگ ابدی را بر پیشانی خود کوبیده اید!

و چه جالب تر پیامد های سخنرانی احمدی نژاد است!

گویا این سخنان نوای شیپوری است که مرد را از نامرد و دوست را از دشمن مشخص می کند!

دوستی قبل از انتخابات می گفت: اگر اقای احمدی نژاد رای بیاورد باید پوتین هایمان را به پا کنیم و لباس رزم بپوشیم و چفیه بر گردن آماده اهدای جان خود برای انقلاب باشیم.

و چه زیبا این حرف دوست عزیزم سید هادی که از جاماندگان قافله عشق است در حال نمود و اتفاق افتادن است.

حقیر و دوستانم ضمن حمایت از سخنان رئیس جمهور مردمی و مکتبی جناب آقای دکتر محمود احمدی نژاد در خصوص اسرائیل حاضر به پاسخ گویی به تمامی سوالات و شبهات عزیزان در این خصوص هستیم.

در ضمن نامه بسیار جالب و زیبایی در وبلاگ شهدا نوشته شده که درخواست می کنم آن را به دقت بخوانید.

رفع الله رایت العباس