یاد باد آن روزگاران یاد باد

من تشنه عدالت و شیفته انقلابم هستم ، می خواهم تا آخرین لحظه عمرم در راه برپایی عدالت و ریشه کن کردن ظلم مبارزه کنم حتی اگر در این راه جان ببازم خیالی نیست
 
 
ساعت ۱٢:٤٩ ‎ب.ظ روز ۱۳۸٤/۱/۱٦ : توسط : حاج رضا

هوالمحبوب

هر دم از اين باغ.........

              چه کنيم با اين حماقتها بجای برخورد با مجرم و شفاف سازی در اين زمينه قوه قضاييه مرتب سوتی می دهد بجای برخورد با ماموران متخلف با قاضی متخلف با رئيس بيمارستان متخلف و... بايد اين خبر را بخوانيم چند تا مانند شهيد رجبی ثانی بايد درست شود چرا ارباب رسانه ها در خصوص اين شهيد و خانواده او مطلبی نمی نويسند چرا در خصوص جانبازجوگندمی و مرارتهای او چيزی نمی نويسند گرد مرگ پاشيده اند بر آنها يا امروز منافع جناحی اقتضاء نمی کند در اين خصوص نوشته شود عدالت تعطيل ، تو خبرها خوندم ملک مدنی تبرئه شد تو خبرها خوندم زمين خوار بزرگ  زمينهايی با کاربری فرهنگی که متعلق به دولت است در شمال ايران به نام خود کرده تو خبرها خوندم رئيس مجلس نسبت به گرانی ها اعتراض کرده! تو خبرها خوندم هيچ کس پاسخگو نيست همه تفريحات خود را کردند همه به مسافرتهايشان رفتند ويلالهای اختصاصی شمال و کيش و... پر بود از مرفعهين بی درد کاسبها و مسافرها اما کسی از جوگندمی ها سراغی نگرفت نپرسيدند آيا خانواده او و هزاران نفر همانند او ايام عيد را چه می کنند انقلاب عدالتخواهی تعطيل بود هيچ وزيری هيچ وکيلی هيچ قوه ای پاسخگوی مردم نبود همه در مسافرت جاده ها امن چه مملکت گل و بلبلی داريم اما در خانه های فقرا درد گرانی شادی عيدشان را بی رنگ کرده بود عجب کشوری داريم مجلسش طرح تثبيت قيمتها می دهد و وعده گران نشدن اما چه کسی بايد مصوبه مجلس را اجرا کند و چه کسی بايد پی گير شود که چرا مصوبه مجلس اجرا نشد و چه کسانی بايد پيدا کنند کسانی که در اين ايام بر اساس يک سناريو مصوبات مجلس را بی اثر کردند اينها همه درد است رجبی ثانی ،جو گندمی ، فقرا ،مردم، کارمندان و.....

 

 

 

 

 

 

يک خبر تلخ

چهار تن از نمايندگان مجلس شوراي اسلامي به علت سؤال‌ نماينده شاهرود از وزير بهداشت، درمان و آموزش پزشکي در خصوص وضعيت پرونده جانباز شهيد رجبي ثاني و در پي شکايت رئيس يک بيمارستان در کرج، به مجتمع قضايي رسيدگي به جرايم کارکنان دولت احضار شدند.
به گزارش مهر، دکتر نورالدين پيرمؤذن، مخبر کميسيون بهداشت و درمان مجلس با اعلام اين مطلب به خبرنگاران گفت: دکتر کاظم جلالي نماينده شاهرود در پي شهادت جانباز رجبي ثاني در بيمارستاني در کرج، از وزير بهداشت سوال کرد و پزشکيان با حضور در کميسيون بهداشت در اين باره توضيح داد که اظهارات وزير قانع‌کننده نبود و قرار است اين سؤال‌ در صحن علني مطرح شود.
پيرمؤذن افزود: در حاشيه بررسي سؤال در کميسيون بهداشت، مرتضي اشرفي رئيس‌ بيمارستان مزبور در کرج نيز حضور داشت و در اين باره توضيح داد که کاظم جلالي توضيحات او را نيز قانع کننده ندانست و منجر به درگيري لفظي بين آن دو شد.
مخبر کميسيون بهداشت و درمان مجلس اعلام کرد: در پي شکايت مرتضي اشرفي از کاظم جلالي نماينده سؤال‌‌کننده از وزير بهداشت، اينجانب و دکتر انوشيروان محسني بندپي، نايب رئيس و دکتر حسينعلي شهرياري عضو کميسيون بهداشت به عنوان مطلع و دکتر کاظم جلالي به عنوان متهم به شعبه دوم بازپرسي مجتمع قضايي احضار شده‌ايم.
پيرمؤذن با ابراز تأسف از اين اقدام صورت گرفته اظهار داشت: اين براي اولين بار است که يک نماينده به خاطر پرسش از وزير به دادگاه احضار مي‌شود.
کاظم جلالي نماينده شاهرود نيز در جمع خبرنگاران با تاييد اين موضوع گفت: هنوز برگ احضاريه‌اي از سوي دادگاه دريافت نکرده‌ام.
گفتني است، سال گذشته، جانباز رجبي ثاني به علت درگيري با برخي افراد روانه زندان شد که به علت شدت جراحات و عفونت‌هاي شيميايي ناشي از آن در بيمارستاني در کرج بستري مي‌شود و در آنجا به شهادت رسيد.