یاد باد آن روزگاران یاد باد

من تشنه عدالت و شیفته انقلابم هستم ، می خواهم تا آخرین لحظه عمرم در راه برپایی عدالت و ریشه کن کردن ظلم مبارزه کنم حتی اگر در این راه جان ببازم خیالی نیست
 
چه بر سر اين مرد جنگی آورده اند؟
ساعت ۳:٢٤ ‎ب.ظ روز ۱۳۸۳/۱٠/٢ : توسط : حاج رضا

هوالمحبوب

        اولين بار که در خصوص اين جانباز مطلبی را در سايت بازتاب خواندم تصميم گرفتم متن آن را کپی کنم و در وبلاگم قرار دهم جاتون خالی اولش يه دل سير گريه کردم به ياد مظلوميت همه جانبازهايی که دستشان به جايی نمی رسه ياد رزمنده هايی که در کوران حوادث فراموش شدند ياد دوستانم که وقتی تير خورده بودند بدن گرمشون هنوز در آغوش من بود ، اما متاسفانه اون روزا پرشين بلاگ مشکل داشت و نتونستم مطلبم را در وبلاگم بيارم تا امروز چشمم به اين خبر خورد خيلی خيلی خوشحال شدم از اينکه تو مجلسمون آدمهايی با درد مشترک ما پيدا ميشند،  غرق در شادی شدم ولی کاش اين دردمندا اين دلسوخته ها فريادشون بلندتر بود ولی  بازهم ازشون ممنونم از مخبر کميسيون امنيت ملی و سياست خارجی مجلس هفتم که يه موی گنديده شان به صدها نفر از سابقونشون (ششميها رو ميگم) می ارزه .

 بياييد نگذاريم خون اين جانباز به هدر رود اگر در حق او ظلمی شده و او براستی کشته شده از مسئولين محترم قوه قضاييه بخواهيم مسببين اين جنايت را به اشد مجازات برسانند.

مخبر كميسيون امنيت ملي و سياست خارجي مجلس هفتم:
مرگ يك جانباز 35 درصدي اعصاب و روان در زندان" قتل" بوده است

وزراي دادگستري، كشور،‌‏ اطلاعات، بهداشت و فرمانده نيروي انتظامي بايد پاسخگو باشند

تهران- خبرگزاري كار ايران

مخبر كميسيون امنيت ملي و سياست خارجي مجلس هفتم مرگ يك جانباز 35 درصدي اعصاب و روان در زندان را قتل توصيف كرد و از احضار چهار وزير به جلسه كميسيون امنيت ملي خبر داد.


كاظم جلالي؛ نماينده شاهرود در جمع خبرنگاران پارلماني به تشريح روند دستگيري و بازداشت پرداخت و گفت: اين جانباز به دليل بي‌‏توجهي نيروي انتظامي در شعبه دوم بازپرسي رسالت توسط يك قاضي كه براي وي وثيقه 15 ميليون توماني صادر كرده بود، روانه زندان شد.
وي با اشاره به اينكه تاكيدات خانواده اين جانباز مبني بر ضرورت مصرف دارو با مخالفت و استنكاف قاضي مواجه مي شود و در نهايت جانباز به دليل عدم مصرف دارو بي‌‏تابي كرده و در داخل زندان با زنداني ها درگير مي شود.
جلالي تصريح كرد: اين جانباز پس از كتك خوردن به بخش اعصاب و روان منتقل مي شود كه در آنجا نيز به طرز فجيعي كتك خورد و حتي دست‌‏هاي وي نيز سوزانده شده است.
نماينده شاهرود اشاره كرد: ارجاع اين جانباز به بيمارستان كرج نيز به گونه اي بود كه وي را در بخش متروك بيمارستان براي مردن بستري كرده بودند.
جلالي ضمن ابراز تاسف از اين روند گفت: هيات رييسه كميسيون امنيت ملي و سياست خارجي مجلس در جلسه امروز خود تصويب كرد كه وزير دادگستري، وزير كشور،‌‏ وزير اطلاعات و وزير بهداشت و فرمانده نيروي انتظامي در مجلس جهت پاسخگويي در مورد اين قتل حاضر شوند.
وي همچنين از سوال خود در خصوص مرگ مشكوك محمد رجبي ثاني جانباز 35% وزراي كشور،‌‏ اطلاعات،‌‏ دادگستري، بهداشت و درمان خبر داد.